M jak miłość, odcinek 1673: Magda po ataku serca wyzna Andrzejowi, że miała piękne życie. Wszyscy będą płakać!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1673: Magda po ataku serca wyzna Andrzejowi, że miała piękne życie. Wszyscy będą płakać!

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Magda po ataku serca wyzna Andrzejowi, że miała piękne życie. Wszyscy będą płakać! - ZWIASTUN

2022-09-26 21:42

W 1673 odcinku "M jak miłość" serce Magdy (Anna Mucha) nie wytrzyma napięcia, w jakim żyje ostatnio. Choć Budzyńska jeszcze nie wie, że ukochany Andrzej (Krystian Wieczorek) ją zdradził, przeczuwa, że stanie się coś złego. I dokładnie tak będzie - w 1673 odcinku "M jak miłość" Magda dostanie ataku serca! Po wszystkim zdradzona Budzyńska wyzna mężowi, że gdyby miała umrzeć, to umarłaby szczęśliwa. Miała piękne życie z kochającym ją mężczyzną u boku. Trudno będzie opanować łzy przy tej scenie z 1673 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Budzyński w 1673 odcinku "M jak miłość" będzie już tak zdesperowany sytuacją, w którą się wpakował z Julią (Marta Chodorowska), że uda się po radę do byłej żony. Marta (Dominika Ostałowska) jednoznacznie nakaże mu wyznać cała prawdę Magdzie. Jednak do tej rozmowy nie dojdzie, bo pełna najgorszych przeczuć zdradzona żona Andrzeja dostanie ataku serca! Kiedy Budzyńska "dojdzie do siebie" wyzna mężowi, jak bardzo jest z nim szczęśliwa. Trudno będzie powstrzymać łzy na tej scenie!

Andrzej w "M jak miłość" będzie miał śmierć w oczach! 

Kiedy Magda w 1673 odcinku "M jak miłość" upadnie, trzymają się za serce Andrzej wpadnie w panikę. Zapewne przed oczami przelecą mu wszystkie złe uczynki i obrzydliwe oszustwo, związane z Julią. 

Co się dzieje?! - zapyta przerażony Budzyński. 

- To nic, tylko... serce mi tak strasznie wali... - Magda ledwo znajdzie siłę, aby mu odpowiedzieć. - Moje leki...

Andrzej w 1673 "M jak miłość"  szybko znajdzie w szafce leki żony i poda je razem ze szklanką wody. Uklęknie przy tym przy Magdzie, jak najczulszy opiekun i najlepszy na świcie mąż... 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1670: Koniec Franki i Pawła? Zduński zostawi żonę kiedy dowie się o jej oszustwie. Stryj Franki ją pogrąży - ZDJĘCIA

Magda w końcu odzyska oddech w 1673 odcinku "M jak miłość". Andrzej będzie ją jeszcze namawiał, aby pojechali do szpitala, ale Budzyńska nie będzie widziała takiej potrzeby. Za to wyznanie, jakie za chwilę usłyszy wiarołomny mąż powali wszystkich na kolana. 

Magda w "M jak miłość" chce umrzeć przy Andrzeju!

- Już po wszystkim. Już możemy wrócić do naszego starego, nudnego życia... - zaśmieje się Magda. - Andrzej, jesteś facetem, przy którym planuję umrzeć... Oczywiście jeszcze nie teraz - doda.

- Przestraszyłaś mnie dzisiaj... - przyzna Andrzej. .

- Wiesz, nawet gdyby coś mi się stało... miałam cudowne życie, spotkała mnie wielka, spełniona miłość, niczego nie żałuję, niczego więcej nie chciałam... Może poza tym, żeby mieć dziecko z tobą - usłyszy Budzyński od żony, którą zdradził z Julią.

Przejmującą scenę, w której Magda dostaje ataku serca, a następnie wyznaje Andrzejowi, jak bardzo jest z nim szczęsliwa zobaczymy już we wtorek 27.09 w TVP2. 

Zobacz też: Przerwana emisja Barw szczęścia! Znamy ważny powód. Co z nowymi odcinkami serialu

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
M jak miłość. Andrzej wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady. Dostanie wyniki testów na ojcostwo i nie będzie już odwrotu
Najnowsze