M jak miłość, odcinek 1672: Oszalała z zazdrości Marta dostanie ostro po uszach od matki! Barbara przypomni, gdzie jej miejsce – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1672: Oszalała z zazdrości Marta dostanie ostro po uszach od matki! Barbara przypomni, gdzie jej miejsce – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Oszalała z zazdrości Marta dostanie ostro po uszach od matki! Barbara przypomni, gdzie jej miejsce – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1672 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) totalnie oszaleje z zazdrości o syna (Jakub Józefowicz)! Nawet Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie przerażona atmosferą, jaką urządzi w ich domu siostra. W końcu dojdzie do obrzydliwej rozmowy z Patrycją (Alżbeta Lenska), w której Marta spróbuje ją przekupić, aby zostawiła Łukasza! Ta sytuacja zmusi Barbarę (Teresa Lipowska) do interwencji. I Marta w 1672 odcinku "M jak miłość" dowie się od matki, gdzie jest jej miejsce! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1672 - poniedziałek, 26.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1672 odcinku "M jak miłość" na ekranie pojawi się zupełnie odmieniona Marta. Wojciechowska zawita do Grabiny i wszyscy będą myśleli, że jak zwykle będzie miło i rodzinnie. Ale nic z tego tym razem - okazuje się, że Marta tak naprawdę szaleje z zazdrości o Patrycję!

Kiedy Marta z Patrycją w 1672 odcinku "M jak miłość" zostaną sama na sam, "teściowa" złoży jej niemoralną propozycję. Argasińska będzie w szoku - do tej pory tak obrażał ją tylko jej podły mąż (Karol Strasburger)! 

- Chyba nie zamierzacie całe życie mieszkać w tej leśniczówce?! - zaatakuje Marta Patrycję. - Pomyślałaś o Łukaszu? Jakie on ma tutaj perspektywy? W Warszawie pracował w najlepszej klinice! Szkolił się!

 - Byłam przekonana, że będzie dobrze, aż nagle zmagamy się z taką rzeczywistością - komentuje przemianę Marty Alżbeta Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Mama zawsze kocha syna, chce najlepiej...

Marta w "M jak miłość" zaoferuje Patrycji pieniądze za wolność Łukasza

To jest trudna sytuacja, kiedy dawna przyjaciółka nagle staje się... synową! - wyjaśnia Dominika Ostałowska w "Kulisach M jak miłość".

- Pozwól sobie pomóc... Łukasz nie musi o tym wiedzieć - tak będzie wyglądała w wykonaniu Marty próba przekupstwa Patrycji w "M jak miłość". W 1672 odcinku serialu Wojciechowska już nie będzie "owijała w bawełnę"! Ja wiem, że Łukasz dużo pracuje, bierze dodatkowych pacjentów... Umówmy się, w takie prowincjonalnej klinice nie da się zarobić kokosów! Może mogłabym wam jakoś pomóc? Finansowo? Łukasz nie musi o tym wiedzieć...

Ale co ty mi proponujesz?! Że będziesz mi dawała pieniądze za plecami Łukasza? Że nie mam mu mówić o niczym?! W jakiej sytuacji mnie stawiasz? Wiem, Łukasz ciężko pracuje, ale ja też daję korepetycje i całkiem nieźle zarabiam! - oburzona Patrycja wyrzuci Martę za drzwi!

Napiętą sytuację na linii Marta Patrycja jako pierwsza zauważy Marysia, która spróbuje rozmowy z mężem na ten temat. Ale to dopiero Barbara przywoła córkę do porządku. 

- Dobrze, że Marta wczoraj do nas przyszła... Ale ta atmosfera przy kolacji! I to jak Marta zaczęła się zachowywać, jak przyszła Patrycja z Łukaszem... Zwróciłeś na to uwagę?

- Daj spokój, niczego nie zauważyłem. 

- No tak, faceci To jak rozmawiać ze ślepym o kolorach!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1673: Kinga pozna tajemnicę Lenki. Córka Zduńskich pokaże szokujące ją wiadomości - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1672 ZWIASTUN. Rozwód Patrycji i Argasińskiego. Łukasz będzie podejrzewał najgorsze!

Barbara "M jak miłość" nie da się wziąć pod włos!

Jeszcze Marta spróbuje w 1672 odcinku "M jak miłość" wziąć matkę pod włos. Będzie skarżyła się, jaki biedny ten jej Łukasz, jak źle wygląda, zapracowany, zmęczony. Ale Barbara w lot zrozumie, o co tu chodzi i przywoła Martę do porządku!

- Mój syn potrafi sobie skomplikować życie... Sobie i mnie - będzie skarżyła się Marta, tęskniąc za córką Katii (Joanna Jarmołowicz), Natalką. 

- Błędy młodości, kto ich nie popełnił... Ale mnie się wydaje, że Łukasz bardzo się zmienił. Sprawdza się jako ojciec, jako partner, ja jestem z niego dumna - odpowie Barbara. 

- No sprawdza się, tylko jakim kosztem - westchnie Marta. 

- Wczoraj jak przyszli do mnie z Patrycją to wyglądał na bardzo zmęczonego...

- No, córciu, co się dziwić, sama wiesz, że przy dziecku jest bardzo dużo roboty. A poza tym są niedospani...

- No tak, ale Łukasz ciężko pracuje, bierze pacjenta za pacjentem...

- Takie sobie wybrał życie! Ale Patrycja też, w miarę swoich możliwości stara się pracować... Córciu, wydaje mi się, że jesteś troszkę nieobiektywna. 

Później w 1672 odcinku "M jak miłość" dojdzie do próby przekupstwa i matka i córka będą musiały wrócić do tej rozmowy. I wyprowadzona z równowagi Barbara już przestanie "owijać w bawełnę". Matka i córka, siedząc w sadzie wspomną Lucjana śp. Witold Pyrkosz) i przy tej okazji polecą słowa prawdy. 

- Tata bardzo cię kochał... Tak jak ty swojego Łukaszka. Tylko czasem ta miłość jest troszkę nieobiektywna. 

- Martwię się o Łukasza, to chyba naturalne... Powiedziałam o tym Patrycji, mam do tego prawo... Przecież się przyjaźnimy, znamy się od lat... - zacznie obronę Marta. 

- Córciu, ale teraz ona nie jest tylko twoją przyjaciółką. To jest partnerka twojego syna, a najważniejsze matka twojego wnuka. A to wszystko zmienia! Ja myślę, że powinniście tak troszkę zmienić swoje relacje. 

- Moje relacje z Patrycją? Łukasz ją kocha i jest z nią szczęśliwy, to jest najważniejsze.... 

- To są ludzie dorośli! Pozwól im ułożyć sobie życie, tak jak będą chcieli - w tym momencie 1672 odcinka "M jak miłość Barbara nie "kupi" słodkiego uśmiechu córki. 

Czy to wystarczy, aby Marta zapanowała nad swoją zazdrością o Łukasza i przestała się wtrącać w sprawy jego rodziny? Przekonamy się śledząc wątek od poniedziałku, 26.09 w TVP2. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Magda nie odda Andrzeja bez walki! Do ostatniej sekundy będzie go kochać - ZDJĘCIA

Najnowsze