M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1669: Magda znajdzie breloczek Julii, który Andrzej dostanie od kochanki! Werner weźmie romans z Julią na siebie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-09 13:48

W 1669 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zauważy breloczek, który Julia (Marta Chodorowska) przekaże Andrzejowi (Krystian Wieczorek) razem z kluczami do swojego mieszkania! To będzie dla niej wystarczający dowód zdrady Budzyńskiego? Nie do końca, bo breloczek Julii w 1669 odcinku "M jak miłość" przypadkiem trafi w ręce Adama Wernera (Jacek Kopczyński). Właśnie dlatego Magda pomyśli,że Werner romansuje z Julią, sypia z nią, tak jak Kamil (Marcin Bosak), który "zdradził" Anitę (Melania Grzesiewicz) z Malicka na służbowym wyjeździe. Adam weźmie wszystko na siebie! Tak jak kiedyś Kamil. Sprawdź, co się wydarzy, zobacz ZDJĘCIA z 1669 odcinka "M jak miłość" i ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1669 - wtorek, 13.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1669 odcinku "M jak miłość" Magda zdobędzie dowód, że Andrzej ją zdradził, że Julia Malicka jest jego kochanką, a mąż cały czas ją okłamuje? Sprawy skomplikują się do tego stopnia, że w kłamstwa Budzyńskiego coraz bardziej wplączą się jego przyjaciele. Oczywiście wszyscy będą kryli niewiernego Andrzeja, żeby Magda za nic w świecie nie dowiedziała się o zdradzie i ciąży Julii. Wystarczy tylko jeden mały błąd Budzyńskiego, by w 1669 odcinku "M jak miłość" jego żona zrozumiała jak niebezpieczna staje się Julia. A wszystko zacznie się od tragedii jaka połączy Andrzeja z kochanką, której ciąża będzie zagrożona.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1669: Anita powie Kamilowi o ciąży! To będzie wstrząs dla Gryca - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1669 ZWIASTUN. Ciąża Julii zagrożona. Magda powie Andrzejowi, że chce z nim dziecko

Jak breloczek Julii w 1669 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w siedlisku Magdy i Andrzeja?

Żeby jej pomóc Budzyński w 1669 odcinku "M jak miłość" weźmie od Malickiej klucze od mieszkania. Pojedzie do Julii po rzeczy do szpitala, wyniki badań USG, bo kilka najbliższych dni ciężarna spędzi pod opieką lekarzy. Ryzyko poronienia będzie bowiem zbyt duże! Potem te same klucze Julii z breloczkiem z jej imieniem Andrzej przekaże Wernerowi, który będzie miał za zadanie oddać je Sylwii (Hanna Turnau), przyjaciółce Malickiej, z którą Adam się umówi na randkę. Ale Werner zawiedzie na całej linii, breloczek wypadnie mu w kieszeni, a później w 1669 odcinku "M jak miłość" trafi w ręce Magdy. Bo przyjaciel Andrzeja pomyłkowo zostawi go na stole w siedlisku w Grabinie.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1673: Serce Magdy nie wytrzyma! Dostanie ataku zanim Andrzej powie jej o ciąży Julii i zdradzie - ZDJĘCIA

Magda w 1669 odcinku "M jak miłość" uzna, że Julia jest kochanką Wernera!

Na widok breloczka Julii u Wernera w 1669 odcinku "M jak miłość" Magda pomyśli,że tych dwoje łączy romans. - Julia, a nie Sylwia teraz na tapecie? Nie wiem, ta dziewczyna musi mieć jakiś zwierzęcy magnetyzm w sobie... - powie do Anity z oburzeniem. A ukochana Kamila nie wyprowadzi jej z błędu. Dlatego Magda zacznie dociekać co Werner robi z Julią, skoro dopiero co spotykał się z Sylwią. - To co teraz Julia jest na tapecie? - zapyta wprost. 

- Jaka Julia? - Werner nie będzie wiedział o co chodzi. - Ta prawniczka, od breloczka! - doda Budzyńska wskazując breloczek, który Adam wyjął z kieszeni - Bo to jednej dziewczynie na imię Julia - wyjaśni szybko prawnik, ale w 1669 odcinku "M jak miłość" aż zblednie, że Magda odkryje całą prawdę, że to Andrzej był kochankiem Julii.

Czujna i coraz bardziej zaintrygowana Magda w 1669 odcinku " M jak miłość" ujawni, że Julia nie do końca jest szczera. - No nie wiem, ale jeżeli to ona, to z nią była jakaś dziwna akcja miesiąc temu. Dzwoniła do mnie, żeby się spotkać. Nie wiem, może żeby wybadać co się dzieje u nas w kancelarii, żeby aplikować. Nie przyszła na spotkanie, umówiła się, ale nie przyszła. To co, kiedyś Kamil teraz ty?

- Co ja? Gdzie ja? Daj spokój.

- Adaś, naprawdę?

- No dobra, ale to już skończone... To już jest zamknięty rozdział! - Werner w 1669 odcinku "M jak miłość" będzie kolejnym przyjacielem Andrzeja, który weźmie na siebie zdradę Budzyńskiego. - Mam nadzieję, tak będzie lepiej dla nas wszystkich - ostrzeże go Magda, nieświadoma, że wszyscy wokół ją oszukują, biorą udział w kłamstwach jej męża.

M jak miłość. Andrzej wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady. Dostanie wyniki testów na ojcostwo i nie będzie już odwrotu
Najnowsze