M jak miłość, odcinek 1662: Kamil zdradzi Anitę jak Andrzej Magdę? Każe mu wyznać całą prawdę – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1662: Kamil zdradzi Anitę jak Andrzej Magdę? Każe mu wyznać całą prawdę – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1662: Kamil zdradzi Anitę jak Andrzej Magdę? Każe mu wyznać całą prawdę – ZDJĘCIA

W 1662 odcinku "M jak miłość" pojawi się poważne niebezpieczeństwo, że Kamil (Marcin Bosak) powtórzy koszmarny błąd Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Budzyński zdradził ukochaną Magdę (Anna Mucha) z Julią (Marta Chodorowska) na konferencji we Wrocławiu i skandal coraz mocniej ciąży mu na sumieniu. Gryc spróbuje pomóc mu w rozterkach, ale sam przez to wpadnie we własne sidła. Rozmowie Kamila z Andrzejem w 1662 odcinku "M jak miłość" będzie przysłuchiwała się z ukrycia Anita (Melania Grzesiewicz), która wyciągnie jedyny możliwy wniosek. Czy Kamil wyzna jej cała prawdę o swojej zdradzie?

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" Andrzejowi zacznie już "wychodzić bokiem" zdrada Magdy. Julia nie tylko nie odpuści żonatemu kochankowie, ale oświadczy, że podczas upojnej nocy zaszła w ciążę. A Andrzejowi  kłamstwa, którymi musi karmić otoczenie, zaczną ciążyć. Niestety, kiedy zdecyduje się porozmawiać o tym z Kamilem, świadkiem ich rozmowy będzie Anita! Co z tego wyniknie?

- Nie mogę tak dłużej żyć! Chcę o wszystkim powiedzieć Magdzie. Muszę! - Andrzej wyrzuci z siebie do Kamila, to leży mu na sercu.

Kamil natychmiast zatroszczę się o Magdę i spróbuje w 1662 odcinku "M jak miłość" wybić Andrzejowi z głowy pomysł mówienia o zdradzie Magdzie. 

- Sam musisz się z tym zmierzyć! Na co ty liczysz? Na rozgrzeszenie? - jak podaje "Kuriera TV" Kamil nie będzie miał litości dla Budzyńskiego w 1662 odcinku "M jak miłość". 

Nie przegap: Michał wróci do M jak miłość?! Paweł Deląg dostał propozycję, a Barbara Kurdej-Szatan nie może nachwalić się ich wspólnej pracy

Anita wieczorem wróci w 1662 odcinku "M jak miłość" do tego, co Kamil radził Andrzejowi. I wcale nie będzie zadowolona z tego, co usłyszała!

- Znam twoją przeszłość i jestem przekonana, że nie wytrzymasz - zacznie narzeczona Gryca. - Prędzej czy później zdarzy ci się taka sama wtopa. Mam do ciebie tylko jedną prośbę: chcę wtedy o tym wiedzieć. Chcę móc podjąć decyzję, wybaczam ci, czy nie - Anita postawi sprawę jasno. 

Kamil będzie się jednak zarzekał w 1662 odcinku "M jak miłość", że nigdy nie zrobi jej tego, co Andrzej Magdzie. Powoła się nawet na wielkie cierpienie przyjaciela. Ale jak będzie naprawdę?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1662: Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady. Smutny koniec Budzyńskich! Nie będą już razem nawet pracować

Nagły zwrot w M jak miłość! Magda i Andrzej razem przeciwko Julii.
Najnowsze