M jak miłość, odcinek 1655: Zmowa Franki i Dagmary przeciwko Igorowi. Tak załatwią ojca Jaśka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1655: Zmowa Franki i Dagmary przeciwko Igorowi. Tak załatwią ojca Jaśka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1655: Zmowa Franki i Dagmary przeciwko Igorowi. Tak załatwią ojca Jaśka - ZDJĘCIA

2022-04-25 20:07

W 1655 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) wejdzie w układ ze zdradzaną matką Jaśka (Stanisław Dusza). Obleśny Igor (Bogusław Kudłek) molestował żonę Pawła (Rafał Mroczek) i nachodził ją w pracy! Góralka była na skraju wytrzymałości, a kiedy prawda wyszła na jaw, Zduński rozmówił się z rywalem. W 1655 odcinku "M jak miłość" przyjdzie czas na zemstę. Franka szczerze porozmawia z Dagmarą (Anna Grycewicz) i dowie się, że zboczeniec Igor nie zaprzestał swoich działań. Obie postanowią rozwiązać ten problem raz na zawsze.

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1655 odcinku "M jak miłość" Franka dowie się, że Dagmara znalazła się w sytuacji bez wyjścia. Wszystko za sprawą Igora, który okazał się zboczeńcem i oszustem. Zduńscy sami wyciągnęli rękę do rodziców Jaśka, zaprosili ich do domu, chcieli się lepiej poznać, a mężczyzna pokazał się z najgorszej strony. Dostał obsesji na punkcie Franki, zaczął ją obmacywać i śledzić. Nachodził ją nawet w pracy, gdzie pod nieobecność Pawła po prostu się na nią rzucił! Kobieta starała się być twarda, ale w końcu wybuchła i o wszystkim dowiedział się Paweł, który ostro rozmówił się z wrogiem.

W 1655 odcinku "M jak miłość" to Basia (Gabriela Raczyńska) przyjdzie do Franki z prośbą. Okaże się, że Jasiek nie jest w stanie wytrzymać z ojcem, cały czas dochodzi między nimi do kłótni, a chłopak tego nie wytrzymuje. Basia poprosi Frankę o dużą przysługę. Nastolatka będzie chciała przygarnąć Jaśka pod swój dach, bo przecież nie mieszka już z ojcem i góralką. Kobieta nie zgodzi się jednak na takie rozwiązanie i kategorycznie odmowi Basi takiego rozwiązania sprawy. Nie zostawi jej jednak samej z problemem i osobiście spotka się z Dagmarą, która będzie załamana postępowaniem męża. Kobieta nie wytrzyma dłużej takiego traktowania. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Na pogrzebie Andzi i Stanisława zabraknie ważnych osób. Załamana rodzina pogrąży się w żalu -ZDJĘCIA

W 1655 odcinku "M jak miłość" Franka zobaczy, że Dagmara jest na skraju załamania. Kobieta opowie jej o koszmarze, który przeżywa przy mężu. Igor nic się nie zmieni, nadal będzie ją oszukiwał, tak jak wtedy, kiedy molestował Frankę za plecami żony. Dagmara wreszcie wyzna całą prawdę, jaka jest nieszczęśliwa przy mężu. Góralka nie zostawi tak tej sprawy i poradzi kobiecie, że ma się rozwieść. Złożyć papiery do sądu i odejść od zboczonego mężczyzny. W tym celu w 1655 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się nawet z Karskim (Krzysztof Kwiatkowski), żeby on i Marcin (Mikołaj Roznerski) zajęli się sprawą niewiernego męża. 

Dagmara będzie bardzo przestraszona, ale ostatecznie zaufa France. Zrozumie, że mąż nigdy się nie zmieni i nadal będzie zamieniał życie jej i Jaśka w koszmar. Tymczasem Frankę też czekają kłopoty, ale to nie będzie miało wiele wspólnego z Igorem. Kobieta od dawna dziwnie się zachowuje, ma przed Pawłem sekrety, a w 1655 odcinku "M jak miłość" dostanie bardzo podejrzane wiadomości z USA. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Agata zdemaskuje morderczynię Jowitę. Wygarnie Patrykowi, co naprawdę zrobiła Jezierska - ZDJĘCIA

M jak miłość. Makabryczny wypadek Franki! Żona Franka będzie w aucie zmiażdżonym przez tira
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze