M jak miłość, odcinek 1655: Kamil przyzna się Kindze, że nie zdradził Anity! Pożałuje, że kryje Budzyńskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1655: Kamil przyzna się Kindze, że nie zdradził Anity! Pożałuje, że kryje Budzyńskiego

M jak miłość, odcinek 1655: Kamil przyzna się Kindze, że nie zdradził Anity! Pożałuje, że kryje Budzyńskiego

2022-04-04 8:41

W 1655 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) zostanie potępiony przez Kingę (Katarzyna Cichopek) i resztę przyjaciół za to, że zdradził Anitę (Melania Grzesiewicz) z Julią (Marta Chodorowska). Oczywiście zdrady dopuści się nie Gryc, lecz Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), jednak Kamil weźmie winę na siebie. Nie przewidzi jak fatalne skutki nastąpią już w 1655 odcinku "M jak miłość"! Bo Adam Werner (Jacek Kopczyński) zacznie rozpowiadać o seksie Kamila z Julią wszystkim. Tylko Anita nie będzie niczego podejrzewać. Do czasu... Bo Kinga uzna, że dziewczyna Gryca musi się dowiedzieć. Wtedy Kamil przyzna się Zduńskiej do wszystkiego!

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Kamila w 1655 odcinku "M jak miłość" wywoła gwałtowną reakcję wszystkich jego przyjaciół. Adam Werner nie będzie w stanie milczeć na temat tego, co wydarzyło się na delegacji prawników we Wrocławiu. Od razu uwierzy Kamilowi, gdy ten przyzna się, że to on uprawił seks z Julią. Oczywiście Gryc skłamie, żeby chronić Budzyńskiego, a właściwie Magdę (Anna Mucha) przed skokiem w bok jej ukochanego. Bo przecież Magda z chorym sercem mogłaby tego nie przeżyć. Jednak wspaniałomyślny gest Kamila w 1655 odcinku "M jak miłość" wystawi jego związek z Anitą na ciężką próbę.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

Nie dość, że od Gryca odwróci się Werner, to w 1655 odcinku "M jak miłość" potępią go przyjaciółki - Magda i Kinga. Szczególnie ostro zareaguje Zduńska, gdy Adam wygada się jej, że Kamil zdradził Anitę we Wrocławiu. Jak podaje swiatseriali.interia.pl dla niej sytuacja będzie jasna - Anita musi się o wszystkim dowiedzieć. Ale Magda będzie innego zdania. Budzyńska wręcz zażąda od Wernera, żeby pod żadnym pozorem nic nie mówił Anicie.

Kiedy w 1655 odcinku "M jak miłość" Kinga pozna "prawdę" o zdradzie Kamila od razu przystąpi do ataku! Stanie w obronie biednej Anity, która nie zasłużyła sobie na taką podłość. Z kolei Gryc nie będzie mógł znieść myśli, że Werner mimo ich umowy o dyskrecji, rozpowie wszystkim o nocy z Julią w hotelu. - Pewnie Adam był już u ciebie, tak? Ten pajac... Wiedziałem, że się wygada! Cholerny idiota! - powie do siebie Kamil.

- W całej tej sytuacji wściekasz się na Adama?! Serio? - Kinga zacznie mu robić wyrzuty, a Gryc w 1655 odcinku "M jak miłość" przyzna, że mówi o sobie. - Co mnie podkusiło? Co ja sobie myślałem?! W tych słowach będzie wyrzucał sobie, że wziął zdradę Budzyńskiego na siebie, tym samym ryzykując, że Anita od niego odejdzie, kiedy dowie się o seksie z Julią.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1654: Zdradzona Magda dobije Budzyńskiego tymi słowami! Od razu zauważy, że Andrzej coś kręci - ZDJĘCIA

Poruszona Kinga w 1655 odcinku "M jak miłość" spróbuje przemówić jakoś Kamilowi do rozumu. Nieświadoma, że on przecież niczego złego nie zrobił. - Posłuchaj, idą święta. Nie wiem, co planujesz, jak to rozegrasz, ale... Tak po prostu siądziecie przy wigilijnym stole, jakby nigdy nic? Anita nie zasługuje na to, żeby ją oszukiwać... -

- Nie oszukuję jej! Prawda jest inna, niż wam się wszystkim wydaje - Kamil w 1655 odcinku "M jak miłość" przyzna się Kindze, że nie zdradził Anity, ale jak udowodni, że jest niewinny. Żeby oczyścić swoje dobre imię będzie musiał przecież pogrążyć Budzyńskiego. Co zrobi Anita kiedy dotrze do niej, że Kamil przespał się z inną? To już pewne, że w 1655 odcinku "M jak miłość" Gryc uprzedzi ukochaną, żeby nie wierzyła w to, co usłyszy od przyjaciół, z którymi zacznie się kłócić. Poprosi ją tylko, żeby mu zaufała. Ale słowem nie wspomni dlaczego po konferencji we Wrocławiu wszyscy są przeciwko niemu.

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze