M jak miłość, odcinek 1654: Marysia odejdzie od Artura? Aż trudno uwierzyć, kto ją tak omota - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1654: Marysia odejdzie od Artura? Aż trudno uwierzyć, kto ją tak omota - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1654: Marysia odejdzie od Artura? Aż trudno uwierzyć, kto ją tak omota - ZDJĘCIA

W 1654 odcinku "M jak miłość" aż 3 ważne serialowe związki będą zagrożone rozpadem! Do seks afery Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska) i walczącego o zdrowie Magdy (Anna Mucha) kosztem swojego związku Kamila (Marcin Bosak) dołączą Rogowscy. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) da się omotać nowemu facetowi jak dziecko! Artur (Robert Moskwa) będzie wiedział, co się święci, ale wszystkie jego działania przyniosą odwrotny skutek. Czy Marysia wpadnie w sidła wiecznego amanta i zniszczy dla niego dobre małżeństwo? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1654 odcinka "M jak miłość" !

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1654 odcinku "M jak miłość" Marysia wda się w bardzo niebezpieczną relację ze znajomym, który przypuści atak na nią i leśne tereny w Grabinie. Tyle, że uwodzona Rogowska nie będzie miała pojęcia, że ona jest tylko środkiem do celu nowego "amanta"! Kto okaże się aż tak skuteczny, żeby rozbić trwałe małżeństwo Rogowskich?  

Profesor Nieśpielak, który uratował wzrok Kingi w "M jak miłość" na dzień dobry ma otwarte drzwi u Rogowskich. I szybko - bo już w 1654 odcinku serialu - okaże się, że ten czarujący pan to niezły manipulant, który fakt ten wykorzysta. Czy rozbije małżeństwo Marysi z Arturem? 

Zobacz też: M jak miłość. Paweł nie zniesie dłużej oszustw Franki. Postawi jej ultimatum i będzie po wszystkim – WIDEO, ZDJĘCIA

W 1654 odcinku "M jak miłość" profesor prosi się do Rogowskich nie tylko na obiad, ale też na kolację. Nieśpielak zdradzi Marii i Arturowi, że ma zamiar zainwestować w Grabinie.

- Planuję wybudować własną klinikę okulistyczną, nowoczesny obiekt, niedaleko stąd... Właściwie bardzo blisko!

- Klinika? Tutaj? - zdziwi się Artur. 

- Dlaczego nie? Widzę tu ogromny potencjał! Dobry dojazd z Warszawy, urokliwe położenie, wokół lasy, sad. Pacjenci są dziś wymagający, leczenie to nie wszystko, chcą też wypoczywać, obcować z naturą. Ale najbardziej pociąga mnie tutaj…

- Moja żona? - Rogowski będzie szczery. 

- Atrakcyjna cena gruntów! Agent nieruchomości, mój były pacjent zresztą, wynalazł mi bardzo interesującą ofertę, niedaleko stąd, za naprawdę dobre pieniądze… - wymiga się profesor. 

- Porządny kawał ziemi… Zaraz, czy to nie jest przypadkiem… Mamo, spójrz, czy ta działka tutaj obok to nie jest wasz sad? - Tak, dokładnie… - Artur pokaże mapkę Barbarze (Teresa Lipowska).

- W takim razie będziemy sąsiadami? - ucieszy się Mostowiakowa. 

Kiedy Nieśpielak w końcu wyjdzie w 1654 odcinku "M jak miłość", Rogowski nawet nie spróbuje ukryć co o nim myśli. I zacznie nadawać Marysi na pana profesora przedsiębiorcę. 

- Nie mówię, że Grabinie można coś zarzucić, ale klinika? Tutaj? I dziwnym trafem na tych działkach obok sadu

- Artur, ta twoja zazdrość jest nawet zabawna, ale teraz to już są jakieś teorie spiskowe… - Marysia wyśmieje męża. 

- Po prostu mi się to nie podoba! 

Ujawniamy: uwodzenie Nieśpielaka będzie miało ciąg dalszy, a Marysia będzie pod wielkim wrażeniem "amanta". Profesor miał już 3 żony, czyżby szukał 4-tej?  

Czytaj także: M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Tylko Zduńska może je uratować, ale nie przyzna się do jego istnienia – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze