M jak miłość, odcinek 1652: Testament Franki. Paweł dopiero po śmierci żony pozna całą prawdę - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1652: Testament Franki. Paweł dopiero po śmierci żony pozna całą prawdę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1652: Testament Franki. Paweł dopiero po śmierci żony pozna całą prawdę - ZDJĘCIA

2022-04-11 20:44

W 1652 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) spisze testament jakby przeczuwała, że śmierć jest blisko! Czy żona Pawła (Rafał Mroczek) umrze? Los ciężko doświadczy Zduńskich gdy w 1652 odcinku "M jak miłość" dojdzie do makabrycznego wypadku Franki. Samochód Pawła, w którym będzie siedziała kobieta zmiażdży ciężarówka! Gdy Zduński wybiegnie żonie na pomoc, będzie już za późno! Co się stanie z Franką? Jakie tajemnice wyjdą na jaw w testamencie Franki? Poznajcie szczegóły wstrząsających zdarzeń w wątku tej pary.

"M jak miłość" odcinek 1652 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" źle się zacznie dziać u Franki i Pawła! Od ślubu Zduńskich minęły raptem dwa miesiące, a już zakochanych zaczną dzielić niewyjaśnione sprawy z przeszłości Franki. W najmniej spodziewanym momencie Paweł dowie się jak mało wie o żonie. Przypadek sprawi, że do Zduńskiego dotrze wiadomość, że Franka zaraz po maturze mieszkała w Nowym Jorku, układała sobie życie w USA, ale nic nie wyszło z jej planów. Nie dość, że w 1652 odcinku "M jak miłość" Franka ukryje przed Pawłem co tam robiła i z kim, bo będzie miała sporo na sumieniu, to jeszcze dostanie tajemniczego e-maila.

Stryj Franki, Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) niechcący w 1652 odcinku "M jak miłość" doniesie Pawłowi o dawnym życiu Franki. I wtedy się zacznie, bo Zduński będzie ciągnął żonę za język, żeby powiedziała mu co się działo podczas tego wyjazdu.

- Długo nie mogłam znaleźć pracy, ledwo coś podłapałam i znów byłam bezrobotna... Mało brakowało, a otarłabym się o bezdomność. Tylko cudem udało mi się z tego wszystkiego wykaraskać. Pogubiłam się tam trochę, podejmowałam różne, dziwne decyzje, których dzisiaj pewnie bym nie podjęła - na tym szybko zakończy temat.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1652: Makabryczny wypadek Franki! Samochód, w którym będzie żona Pawła zmiażdży ciężarówka - ZDJĘCIA

Przeszłość Franki w 1652 odcinku "M jak miłość" będzie kryła wiele tajemnic. Dlaczego żona Pawła nie podzieli się z nim swoimi sekretami? Czego tak bardzo żałuje, że nie ma odwagi mu się do tego przyznać? To nie wyjaśni się jeszcze przez długi czas! Jeszcze tego samego dnia Franka będzie miała straszny wypadek. Do tragedii dojdzie w samochodzie Pawła, przed hurtownią gdzie pojadą razem, by załatwić zamówienie dla bistro "Nasz Zielony Sad". W auto Zduńskiego uderzy ciężarówka i z pojazdu zostanie tylko miazga.

Zobacz w naszej GALERII sceny z 1652 odcinka "M jak miłość" jak Franka będzie pisała testament >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1655: Franka była w ciąży! Nie powie Pawłowi, że już urodziła dziecko!

Śmierć Franki w 1652 odcinku "M jak miłość" będzie tak blisko, że przerażona Zduńska zacznie poważnie myśleć o tym, żeby Paweł poznał wreszcie całą prawdę o niej. Zwłaszcza, że ukochany zauważy jej dziwne zachowanie, wymykanie się z łóżka bladym świtem. Jedyne co Franka zdąży wymyślić na swoje wytłumaczenie to, że ją jakoś nosi ostatnio, że jest niespokojna, bo ma sporo na głowie. Ale prawda będzie zupełnie inna. Franka w 1652 odcinku "M jak miłość" spisze testament,w którym wszystko wyjawi. Ale na kopercie adresowanej do Pawła dopisze wzmiankę: "Otworzyć tylko w razie mojej śmierci". Powód? Żeby mąż dopiero o tym jak umrze poznał jej wstydliwe tajemnice.

M jak miłość. Franka po kolejnym ataku ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił zboczeniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze