M jak miłość, odcinek 1639: Basia w ciąży z Dawidem? 13-latka przyzna się Rogowskiemu do pierwszego razu? - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1639: Basia w ciąży z Dawidem? 13-latka przyzna się Rogowskiemu do pierwszego razu? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1639: Basia w ciąży z Dawidem? 13-latka przyzna się Rogowskiemu do pierwszego razu? - WIDEO

W 1639 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) będzie musiała przyznać się ojcu, czy uprawiała z Dawidem (Iwo Wiciński) seks. Artur Rogowski (Robert Moskwa) będzie szalał z niepokoju, że jego córka w tak młodym wieku zajdzie w ciążę! Co gorsze, w 1639 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska), zgodzi się, aby Basia i Dawid spędzili razem noc w jednym łóżku w domu Mostowiaków! Nawet Barbara (Teresa Lipowska) pobłogosławi pomysł, aby młodzi wyjechali razem w świat. Czy to się źle skończy dla 13-latki? Zobacz co mówią gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1639 - poniedziałek, 21.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1639 odcinku "M jak miłość" Artur będzie przeczuwał, że w życie jego małej córeczki Basi już za moment wywróci się do góry nogami. Rogowski za wszelką cenę będzie musiał się dowiedzieć, czy 13-letnia Basia uprawia już z Dawidem seks. Marysia będzie próbowała go powstrzymać przed tą rozmową, ale Artur dopnie swego. Co usłyszy od córki?

Artur zabierze Basię w 1639 odcinku "M jak miłość" do sadu Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) na najpoważniejszą jak dotąd rozmowę. Artur najpierw delikatnie będzie próbował wysądować, czy Basia i Dawid uprawiają seks. Ale 13-latka go wyśmieje! Co sobie powiedzą ojciec i córka o seksie?   

Zobacz koniecznie: Wiek Basi Rogowskiej z M jak miłość budzi wiele kontrowersji. Ile lat ma Karina Woźniak, która gra 13-latkę? - ZDJĘCIA

- Tak patrzę na was... Czyli na ciebie i na Dawida... Nie wiem, tak sobie pomyślałem, że może by warto porozmawiać? - zacznie zestresowany Artur. 

- O czym? O seksie? Znowu? - obruszy się Basia. - Tato, myślałam, że już z tego wyrośliśmy...

- O co ci chodzi? To jest bardzo ważny element życia... I taki, dodatkowo, no, bardzo ważny - Rogowski da się zbić z tropu. - Młodzi są bardzo często nieodpowiedzialni, spieszą się, a pośpiech w tych sprawach jest złym doradcą. Bardzo złym. 

Basia w odpowiedzi zapewni ojca w 1639 odcinku "MJ jak miłość", że nie musi się w ogóle stresować. - Ja się nie spieszę, słowo honoru, luz. Ok? 

- Czyli to znaczy, że? - zapyta Artur córkę. 

- To znaczy, że nie musisz już nic mówić - Basia utnie temat. 

Później w 1639 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak 13-latka ze swoim chłopakiem spędza w jednym łóżku noc za przyzwoleniem Marysi! A podczas kolacji, Barbara pobłogosławi młodych, kiedy 13-latka przyjmie propozycję wspólnego wyjazdu ze swoim chłopakiem w świat. Dokąd to wszystko zaprowadzi 13-letnią Basię?  

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Tragedia Łukasza. Sprawdzą się złe przeczucia Kasi

M jak miłość, odcinek 1639: Basia w ciąży Dawidem? Rogowski usłyszy od córki czy spała z chłopakiem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze