M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

W 1634 odcinku "M jak miłość" na ślubie Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominka Kachlik) dojdzie do wielkiego skandalu! Zduński mocno oberwie za zdradę narzeczonej! Ceremonia zaślubin zostanie gwałtownie przerwana, a w bijatykę włączy się też Franka w sukni ślubnej z trenem... Paweł już stanie przed ołtarzem mocno poobijany po wieczorze panieńskim, ale tego co się wydarzy w kościele, długo nie zapomnimy. Kto tak urządzi pana młodego w 1634 odcinku "M jak miłość"? Zobacz skandaliczną bijatykę na ślubie Pawła i Franki w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1634 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy TUTAJ - skandal na ślubie Pawła i Franki w 1634 odcinku "M jak miłość" jako pierwsza wywoła naćpana Majka (Laura Samojłowicz). Narkomanka przerwie ceremonię twierdząc, że pan młody jej pierwszej obiecywał małżeństwo, a następnie straci przytomność. Jej "występ" w kościele zwróci jednak uwagę całej rodziny Franki aż w końcu dojdzie do bijatyki - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

W 1634 odcinku "M jak miłość" jeden z kuzynów Franki, Mikołaj (Marcin Bobak) stanie w obronie jej honoru i rzuci się na Pawła z pięściami! Zduński upadnie "jak długi" pod mocnym ciosem górala, który będzie przekonany, że pan młody zdradza narzeczoną na prawo i lewo! - zobacz bójkę w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1631: Basia straci Dawida na zawsze! Jaszewska do reszty zniszczy synowi życie - ZDJĘCIA

Paweł w wyniku ciosu w 1634 odcinku "M jak miłość" będzie miał rozcięty łuk brwiowy i zacznie krwawić. Na szczęście Zduński znajdzie niespodziewanego obrońcę - do akcji włączy się jego przyszła żona!

W 1634 odcinku "M jak miłość" panna młoda w białej sukni z welonem złapie krzesło i zacznie nim okładać prędkiego w rękach kuzyna. Takich scen na ślubie w kościele jeszcze w serialu nie było! Franka rozwali krzesło na głowie kuzyna, a ksiądz dobrodziej (Maciej Damięcki) załamie ręce na widok tych scen przed ołtarzem - zobacz te sceny w GALERII ZDJĘĆ!

- Odwal się, idioto! To nie jest jego wina!!! - będzie krzyczała Franka okładając Mikołaja krzesłem. .

- Dobry Boże... - załamie ręce ksiądz.

Jednak znajdzie się ktoś, kto skandalem i bójką na ślubie Pawła i Franki będzie zachwycony. Gutowski (Piotr Majerczyk), wuj Franki, organizator wesela będzie skakał z radości.

I to ja rozumiem! Góralskie wesele bez bitki to nie wesele! - ucieszy się wujek. - To co, kochani, wstajemy i od początku? Do trzech razy sztuka! - doda.

Czy w 1634 odcinku "M jak miłość" dojdzie w końcu do ślubu i Paweł i Franka powiedzą sobie "tak"? Przekonamy się już 1 lutego o stałej porze w TVP2.  

Nie przegap: Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskiej. Jego słowa dają sporo do myślenia. Ostatni wywiad

M jak miłość, odcinek 1630: Stryj Franki zniszczy jej wesele z Pawłem! Kłótnia z góralem będzie miała zaskakujący finał- WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze