M jak miłość, odcinek 1634: Majka przerwie ślub Pawła i Franki! A później będzie już tylko gorzej - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1634: Majka przerwie ślub Pawła i Franki! A później będzie już tylko gorzej - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1634: Majka przerwie ślub Pawła i Franki! A później będzie już tylko gorzej - WIDEO

2022-02-01 20:30

Ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) w 1634 odcinku "M jak miłość" będzie ważnym wydarzeniem w rodzinie Mostowiaków. Ale na góralskim ślubie w Bukowinie Tatrzańskiej zabraknie wielu ważnych osób, zwłaszcza bliskich Pawła. Niestety spełni się najgorszy koszmar pary młodej. W 1634 odcinku "M jak miłość" ich ślub przerwie Majka (Laura Samojłowicz). Naćpana była narzeczona Pawła zacznie krzyczeć w kościele, że to jej pierwszej się oświadczył, że ona miała zostać jego żoną. Wszyscy przeżyją chwile grozy, ale Paweł i Franka ostatecznie wezmą ślub! Zobaczcie WIDEO i ZDJĘCIA z góralskiego wesela i ślubuZduńskich.

"M jak miłość, odcinek 1634" - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1634 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka wezmą ślub w kościele w Bukowinie Tatrzańskiej, ale nie obędzie się bez komplikacji. Skromną uroczystość, na którą nowożeńcy zaproszą tylko nieliczną rodzinę i przyjaciół, poprzedzą wzruszające wydarzenia. Tuż przed ślubem wystrojona w suknię ślubną Franka, której będą towarzyszyć świadkowa Magda (Anna Mucha), teściowa Marysia (Małgorzata Pieńkowska), przyjaciółka i szwagierka Kinga (Katarzyna Cichopek), przybrana córka Pawła Basia (Gabriela Raczyńska) oraz oczywiście babcia Barbara (Teresa Lipowska), usłyszy od Piotrka (Marcin Mroczek) poruszające słowa, że Paweł już się nie może jej doczekać. Do ołtarza Frankę w 1634 odcinku "M jak miłość" poprowadzi za to przyszły teść, czyli Artur Rogowski (Robert Moskwa).

Nie przegap: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Ślub Pawła i Franki w 1634 odcinku "M jak miłość" zepsuje jednak Majka, która nagle zjawi się w kościele. Kompletnie naćpana była narzeczona Zduńskiego wtargnie do świątyni, pokaże wszystkim pierścionek zaręczynowy, który ukradła France i ogłosi, że to ona powinna zostać żoną Pawła. - Chwila, to mnie się Paweł oświadczył! Zebrani w kościele goście pary młodej w 1634 odcinku "M jak miłość" aż zbledną na widok narkomanki Majki. Zimną krew zachowają tylko Marysia i Artur. To właśnie Rogowscy pozbędą się jej z kościoła. Zanim Majka odejdzie odda France jej pierścionek.

Na szczęście romantyczny nastrój nie pryśnie całkowicie i  w 1634 odcinku "M jak miłość" Paweł z Franką złożą małżeńską przysięgę. A później odbędzie się góralskie wesele, które tradycyjnie rozpocznie się od powitania młodych chlebem i solą przez rodziców. Po pierwszym toaście Paweł i Franka zatańczą pierwszy taniec, który będzie sporą niespodzianką dla gości.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA ze ślubu i wesela Pawła i Franki w "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

W trakcie wesela Zduńscy w 1634 odcinku "M jak miłość" nagle uciekną! Wsiądą w elegancki, czerwony kabriolet i odjadą w góry. Bo właśnie podczas wędrówki po Tatrach będą chcieli uczcić swój ślub, początek reszty wspólnego życia. WIDEO z 1634 odcinka "M jak miłość", które zostało już opublikowane na oficjalnej stronie serialu na Facebooku ujawnia sceny ze ślubu, wesela, wyjątkowej sesji zdjęciowej pary młodej, a także podróży poślubnej Pawła i Franki. Musicie to koniecznie zobaczyć, bo wielkie odliczanie do najpiękniejszego dnia w życiu tej pary bohaterów już ruszyło!

M jak miłość, odcinek 1634: Majka (Lura Samojłowicz)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1634: Majka (Lura Samojłowicz)
M jak miłość, odcinek 1634: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Majka (Lura Samojłowicz), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1634: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Majka (Lura Samojłowicz), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
Najnowsze