M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz straci córkę na zawsze! Wyjedzie do Gruzji i tam zobaczy to na własne oczy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz straci córkę na zawsze! Wyjedzie do Gruzji i tam zobaczy to na własne oczy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz straci córkę na zawsze! Wyjedzie do Gruzji i tam zobaczy to na własne oczy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1633 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zrozumie, że na zawsze stracił córkę. Odwiedziny w Gruzji u Katii (Joanna Jarmołowicz) i Igora (Ali Bahrudinov) przekonają Wojciechowskiego, że są sprawy, których nie można sobie "na chwilę" odpuścić. Łukasz będzie musiał patrzeć na małą Natalkę (Lena Dałek), która uważa go za obcego człowieka, a Igora kocha jak ojca! Jak strata córki wpłynie na dalsze losy Łukasza w 1633 odcinku "M jak miłość"? Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość", odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Łukasz wróci z Gruzji. Kiedy opowie matce, co tam zobaczył, będzie wyraźnie roztrzęsiony. Mała Natalka, która przyszła na świat jako owoc miłości Łukasza i Katii, nie poznaje swojego ojca. Nic dziwnego, Łukasz nie stanął na wysokości rodzicielskiego zadania, a kiedy zrozumiał co traci, było już za późno!

Choć Katia i Igor w 1633 odcinku "M jak miłość" będą starali się jak najlepiej przyjąć Łukasza i dadzą mu pełen dostęp do córki, Natalka nie będzie już poznawała ojca. Za to za Igorem, jako swoim tatą, dosłownie będzie szalała! Co Marta (Dominika Ostałowska) doradzi Łukaszowi po wysłuchaniu jego opowieści z Gruzji?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1633: Iza odkryje, że Marcin wyjechał z inną na Korsykę! To przez nią Chodakowscy znów się rozstaną? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Ucieczka Patrycji od Argasińskiego! Łukasz będzie w to zamieszany

- Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, nigdy nie wolno odpuszczać. Natalię straciłem, wychowuje ją Igor... To jego będzie uważała za swojego ojca, nie mnie - wyzna Łukasz Marcie. - I wiesz, co ja sobie obiecałem w tym cholernym samolocie z Tbilisi? Że nie stracę Patrycji (Alżbeta Lenska).

Marta jednak odradzi synowi w 1633 odcinku "M jak miłość" walkę o żonę Argasińskiego (Karol Strasburge). Wojciechowska wie, że Patrycja nosi ciążę Łukasza, a mimo to, narazi go na kolejną tak ogromną stratę? 

- To nie jest dobry pomysł... Patrycja jest w końcówce ciąży, miała problemy z jej utrzymanie, była w szpitalu... Potrzebuje teraz ciszy i spokoju, nie można jej fundować takiej szarpaniny - zacznie argumentować Marta, aby jej syn dał sobie spokój. 

- On jej nie kocha, on ją posiada! Na własność! Ona przy nim zginie, rozumiesz? Udusi się! - Łukasz nie da sobie wmówić, co jest najlepsze dla miłości jego życia.

Czy Wojciechowski odzyska Patrycję i nie straci drugiego dziecka? Przekonamy się śledząc wątek od 1633 odcinka "M jak miłość".  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: Artur Rogowski znów będzie ojcem! Wzruszająca chwila na ślubie Pawła i Franki - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Patrycja pójdzie z Argasińskim na terapię? Podły ordynator będzie się kajał i przepraszał.
Najnowsze