M jak miłość, odcinek 1632: Dramatyczny finał wieczoru kawalerskiego Pawła! Zduński zostanie dotkliwie pobity

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1632: Dramatyczny finał wieczoru kawalerskiego Pawła! Zduński zostanie dotkliwie pobity

M jak miłość, odcinek 1632: Dramatyczny finał wieczoru kawalerskiego Pawła! Zduński zostanie dotkliwie pobity

2022-01-07 22:44

W 1632 odcinku „M jak miłość” ślub Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) będzie zbliżał się wielkimi krokami, dlatego ich bliscy zorganizują im niezapomniane imprezy, aby wspólnie świętować ich ostatnie dni wolności! Niestety miłe chwile nie potrwają długo, gdyż wszystko przerwie atak kiboli na bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), gdzie akurat będą świętować panie. W 1632 odcinku „M jak miłość” mężczyźni będą bardzo agresywni, dlatego Magda (Anna Mucha) od razu zaalarmuje Andrzeja (Krystian Wieczorek), czym sprawi, że panowie z wieczoru kawalerskiego w komplecie stawią się w „Naszym Zielonym Sadzie”. W efekcie dojdzie do ostrej bójki, w której Paweł zostanie dotkliwie pobity! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku „M jak miłość” Franka i Paweł będą świętować swoje ostatnie chwile wolności przed ślubem! Piotrek (Marcin Mroczek), Budzyński, Kamil (Marcin Bosak) i Werner (Jacek Kopczyński) wylądują na wieczorze kawalerskim Pawła na Deszczowej, a to wszystko przez Adama, który jak podaje swiatseriali.interia.pl upije się do nieprzytomności i zgubi ich bilety na mecz polskiej drużyny na Stadionie Narodowym! Z kolei Magda, Kinga, Ala (Alicja Ostolska) i Anita (Melania Grzesiewicz) będą świętować wieczór panieński Franki w „Naszym Zielonym Sadzie”! Wbrew pozorom to panie wyprawią góralce bardziej szaloną imprezę, na której nie zabraknie dużej ilości alkoholu, fajerwerków, diabelskich rogów, a nawet striptizera! Mężczyzna przedstawi się jako funkcjonariusz z Wydziału do Walki z Damską Samotnością.

- Która z pań jest menedżerem?... Będę musiał panią aresztować... Ale najpierw dla pani... zatańczę! – oznajmi „policjant” w 1632 odcinku „M jak miłość”.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1630: Okrutna zemsta Majki na France! Nawet Krzysiek jej nie powstrzyma

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Paweł i Franka świętują ostatnie chwile wolności w 1632 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1632 odcinku „M jak miłość” panie będą bawić się tak dobrze, że na miejscu zjawią się prawdziwi policjanci, którzy dostaną zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej! Magda będzie tak pijana, że nie weźmie funkcjonariuszy na poważnie, tylko pomyśli, że to kolejny striptizerzy, wynajęci przez Alę!

- Dobry wieczór, panowie... Widzicie tę dziewczynę? Za dwa dni wychodzi za mąż... Dajcie czadu, chłopaki, pokażcie jej, co traci! – zwróci się rozbawiona do policjantów, którzy w 1632 odcinku „M jak miłość”  szybko przywołają ją do porządku!

- Starszy posterunkowy Jarosław Stankiewicz... Dostaliśmy zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej – przedstawi się jeden z nich.

- Ups!... – skwituje Magda, po czym obieca funkcjonariuszom, że będą się zachowywać ciszej.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1631: Ula i Bartek odkryją, że Marzenka przed śmiercią została oszukana przez babcię w sprawie spadku! - ZDJĘCIA

Niestety tuż po wyjściu policjantów w 1632 odcinku „M jak miłość” do bistro zaczną dobijać się kibole, wracający z meczu polskiej drużyny, na którym mieli bawić się również ich panowie. Mężczyźni będą tak agresywni, że dziewczynom nie uda im się przekonać, że lokal jest zamknięty dla osób z zewnątrz, gdyż trwa tam właśnie impreza prywatna. Kibole nie dadzą sobie nic wytłumaczyć i zaczną im grozić, dlatego przerażona Magda natychmiast zadzwoni do Andrzeja, który po chwili zjawi się w „Naszym Zielonym Sadzie” z resztą składu z wieczoru kawalerskiego.

- Ej, no! Laska, nie zamykaj! Mecz chcemy opić! Jedno piwo i spadamy! Otwieraj, bo wywalimy drzwi! – zaczną wykrzywiać.

Jednak, aby dostać się do środka bistro w 1632 odcinku „M jak miłość” panowie będą musieli zmierzyć się z kibolami. Dość szybko wywiąże się między nimi ostra bójka, w wyniku której najmocniej ucierpi sam pan młody! Paweł dostanie cios prosto w twarz i skończy z olbrzymim limem pod okiem! Mimo wszystko Zduński chwyci swoją narzeczoną w ramiona i oznajmi jej, że bez względu na jego pobicie i tak jest szczęśliwy!

- Żenię się z kobietą mojego życia i jeszcze mogę to świętować w towarzystwie swoich najlepszych, wspaniałych przyjaciół! – powie, ale nie będzie świadomy, że to wcale nie koniec ich problemów, gdyż wszystko z ukrycia śledzi Majka (Laura Samojłowicz) żądna prawdziwej zemsty!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1627: Kamil odzyska Polę i złoży Anicie ważną obietnicę! Już zawsze będą razem? - ZDJĘCIA

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Najnowsze