M jak miłość, odcinek 1627: Zdrada Marcina. Piękna klientka uwiedzie Chodakowskiego, ale Iza będzie walczyć!- ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1627: Zdrada Marcina. Piękna klientka uwiedzie Chodakowskiego, ale Iza będzie walczyć!- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1627: Zdrada Marcina. Piękna klientka uwiedzie Chodakowskiego, ale Iza będzie walczyć!- ZDJĘCIA

W 1627 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) będzie musiała stanąć do walki o ukochanego Marcina (Mikołaj Roznerski)! W życiu detektywa Chodakowskiego pojawi się nowa kobieta, niezwykle atrakcyjna i bogata Sylwia (Kamila Boruta) , która postanowi go zdobyć. Klientka agencji Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) nie będzie uznawała żadnych granic i w 1627 odcinku "M jak miłość" pojawi się nawet w domu Marcina! Ale tu już będzie czekała na nią niemiła niespodzianka. Jak Iza potraktuje piękną rywalkę? Zobacz jak będzie wyglądała Sylwia w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1627 - poniedziałek 10.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1627 odcinku "M jak miłość" Marcin stoczy bohaterską walkę o Polę (Hania Nowosielska)! To właśnie Chodakowski wytropi porywacza i w trakcie szamotaniny z Bartoszem (Michał Kruk) dojdzie do strzelaniny. Rany od postrzału Marcin wyląduje w szpitalu, gdzie dotrze przerażona Iza. Żona Marcina zemdleje, kiedy usłyszy od lekarza, że jej mąż jest operowany! A później będzie jeszcze gorzej...

Iza w szpitalu w 1627 odcinku "M jak miłość" wprawdzie ucieszy się na widok męża, który na szczęście nie odniesie poważnych obrażeń. Ale ta akcja wystarczy, aby żona Marcina podjęła ostateczną decyzję za nich dwoje. 

- Koniec z tymi wygłupami! Wracam do Warszawy z dziećmi, do domu! I nie próbuj ze mną dyskutować! - ogłosi w szpitalu Iza tuląc mocno męża. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1625: Ostatnie chwile Budzyńskich. Magda i Andrzej zdążą jeszcze uwiecznić szczęście, a potem wszystko zmieni się w koszmar - ZDJĘCIA

I można powiedzieć, że Iza w 1627 odcinku "M jak miłość" podejmie decyzję w ostatniej sekundzie! Zanim Marcin zostanie bohaterem, ratując Polę z rąk porywacza, zajmie się nową, atrakcyjną klientką. Sylwia to kolejna, zdradzana przez męża żona.

- Czytała pani raport, widziała pani zdjęcia. Wszystko jest jasne. Niestety, pani podejrzenia okażą się prawdą - zakomunikuje Marcin nowej klientce. 

- Dlaczego "niestety"? - zapyta atrakcyjna blondynka. - Adwokaci rozerwą mojego męża na strzępy! Dziękuję, nigdy panu tego nie zapomnę. Wreszcie mogę zacząć nowe życie! Podobno nigdy nie jest na to za późno, wystarczy tylko się odważyć - odpowie Sylwia, wyraźnie kokietując Marcina. 

I jak Sylwia zapowie w 1627 odcinku "M jak miłość", tak zrobi. W9ieczorem, wystrojona, w pięknym makijażu pojawi się w progu drzwi domu Marcina i Izy! 

- Ja do pana Marcina. Przepraszam, że tak bez zapowiedzi, ale wpadłam tylko na chwilę, żeby jeszcze raz podziękować mu za pomoc - oznajmi piękna blondynka Izie. 

- Przekażę mężowi! Przepraszam, ale jesteśmy bardzo zajęci. Dobranoc! - Iza zatrzaśnie drzwi przed nosem natrętnej klientki. Czy to wystarczy, aby wdzięczna kobieta odczepiła się od Marcina?

Nie przegap: M jak miłość. Obrzydliwy atak na Budzyńskiego zniszczy życie Andrzeja i Magdy! Morderca nie zostawi na nim suchej nitki, a to dopiero początek - WIDEO

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze