M jak miłość, odcinek 1623: Bartek rozpocznie własne śledztwo w sprawie wypadku Marzenki i Andrzejka! Dopadnie Jaszewskiego?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1623: Bartek rozpocznie własne śledztwo w sprawie wypadku Marzenki i Andrzejka! Dopadnie Jaszewskiego?

M jak miłość, odcinek 1623: Bartek rozpocznie własne śledztwo w sprawie wypadku Marzenki i Andrzejka! Dopadnie Jaszewskiego?

W 1623 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) znajdzie życiowy cel, któremu bez reszty się poświęci. To on zacznie ścigać zabójcę Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński)! Załamany po stracie brata i bratowej Lisiecki zrealizuje obietnicę, którą złoży w dniu pogrzebu rodziny. Nie spocznie, dopóki nie dopadnie drania, który ich zabił! Zdradzamy, że w 1623 odcinku "M jak miłość" to Bartek wpadnie na trop Jaszewskiego (Tomasz Lulek)! Czy razem z Rafałem Stadnickim (Jakub Kucner) wsadzą pijaka za kraty na resztę życia?

"M jak miłość" odcinek 1623 - poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1623 odcinku "M jak miłość" Bartek poświęci się bez reszty poszukiwaniom zabójcy Marzenki i Andrzejka. On na grobie brata poprzysięgnie zemstę i słowa dotrzyma! Od momentu pogrzebu Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku serialu Bartek zacznie znikać z domu na całe dnie i noce, bowiem uzna, że tylko jego prywatne śledztwo może doprowadzić zabójcę za kraty.  

Niestety w 1623 odcinku "M jak miłość", Bartek na tropie pijaka Jaszewskiego znów popadnie w poważny konflikt z prawem i sam zostanie aresztowany. Rafałowi Lisiecki zarzuci opieszałość w śledztwie i dodatkowo wda się w koszmarną awanturę o Kalinkę (Oliwa Kępka)! Ale Bartek, nawet z kajdankami na rękach nie powie jeszcze ostatniego słowa!   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1618: Żałoba u Mostowiaków. Tylko chora na serce Barbara nie dowie się, że Marzenka i Andrzejek zginęli w wypadku - ZDJĘCIA

- Robicie w ogóle coś w sprawie śmierci mojego brata? Bo mam wrażenie, że kompletnie nic się nie dzieje! - wykrzyczy Bartek Rafałowi w 1623 odcinku "M jak miłość".

- Bzdura! Ale na pewno nie będę z tobą o tym rozmawiał, obowiązują mnie procedury... - oburzy się Stadnicki.

- Mam gdzieś wasze procedury! Wy się tu obijacie, a morderca mojego brata i jego żony wciąż jest na wolności! 

Później wydarzenia w 1623 odcinku "M jak miłość" nabiorą jeszcze większego tempa. Bartek dowie się, że wyrodna siostra Marzenki, Beata (Izabela Warykiewicz) próbuje namówić umierającą babcię do przepisania ziemi jej, zamiast Kalince! I tego już będzie dla mściciela Andrzejka i Marzenki za dużo. Pojedzie do domu Beata i jej kochanka Jarka (Marcel Wiercichowski) i urządzi tam wielką bijatykę. Siostra Marzenki natychmiast wezwie policję, a po Lisieckiego przyjedzie Rafał.

- To się doigrałeś... - mruknie Rafał, zakładając Bartkowi kajdanki.

- Zabiję gada... Jeszcze raz wejdzie mi w drogę, będzie chciał okraść moją bratanicę... Przysięgam, zabiję! - zacznie grozić wściekły Bartek.

- Jasne, gadaj tak dalej! Jak cię usłyszy komendantka, w życiu cię nie wypuści! - ostrzeże go Stadnicki.

- Mam to gdzieś! 

Moment aresztowania w 1623 odcinku "M jak miłość" na chwilę oddali Bartka od pijaka Jaszewskiego. Ale pewne jest, że kiedy wróci na wolność, jego zemsta będzie jeszcze bardziej okrutna. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1618: Dramat Rogowskich. Artur nie pozwoli Marysi powstrzymać Jaszewskiego. Zapłaci za to najwyższą cenę

M jak miłość, odcinek 1618 ZWIASTUN. Śmierć Marzenki i Andrzejka! Tak będzie wyglądał wypadek, w którym zgina Lisieccy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze