M jak miłość, odcinek 1620: Wzruszające słowa księdza na pogrzebie Marzenki i Andrzejka nie ukoją bólu Bartka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1620: Wzruszające słowa księdza na pogrzebie Marzenki i Andrzejka nie ukoją bólu Bartka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1620: Wzruszające słowa księdza na pogrzebie Marzenki i Andrzejka nie ukoją bólu Bartka - ZDJĘCIA

2021-12-07 8:57

W 1620 odcinku "M jak miłość" odbędzie się pogrzeb Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który oprócz rodziny zmarłych Lisieckich zgromadzi także wielu mieszkańców Grabiny. Na miejscowym cmentarzu nabożeństwo żałobne odprawi ksiądz proboszcz (Maciej Damięcki), jedyny świadek wypadku, w którym zginęli Marzenka i Andrzejek. To z ust kapłana w 1620 odcinku "M jak miłość" na pogrzebie padną najbardziej poruszające słowa, które sprawią,że wszystkim łzy będą się cisnąć do oczu. Przed pogrzebem nad Grabiną rozpęta się burza, spadnie ulewny deszcz, jakby niebo płakało po zmarłych... Poznajcie szczegóły ostatniego pożegnania Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1620 - wtorek, 7.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Pogrzeb Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość" podczas ulewy, która nawiedzi Grabinę będzie jasnym sygnałem z nieba jak wiele cierpienia przysporzy wszystkim śmierć Lisieckich! Początkowo nic nie będzie zapowiadało, że w czasie ceremonii żałobnej zacznie padać. Widzowie nie zobaczą scen pogrzebu w kościele, ale już pochówek na cmentarzu w Grabinie gdzie zjawi się tłum żałobników.

Oprócz zrozpaczonego Bartka (Arkadiusz Smoleński), Uli (Iga Krefft), Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska), Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) na pogrzebie w 1620 odcinku "M jak miłość" będą też koledzy zmarłego policjanta z posterunku w Lipnicy - komendant Ewa Grzymska (Teresa Dzielska) oraz partner Andrzejka, Rafał Stadnicki (Jakub Kucner). To właśnie on w 1620 odcinku "M jak miłość" będzie prowadził śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, ale nie uda się jeszcze złapać sprawcy.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1620: Na pogrzebie Marzenki i Andrzejka zabraknie najważniejszej osoby. Serce by jej z żalu pękło - ZDJĘCIA

Nikt w 1620 odcinku "M jak miłość" nie zauważy, że Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), który zabił Marzenkę i Andrzejka, spowodował ich wypadek i zostawił na pewną śmierć przy drodze, zaczai się na cmentarzu wśród tłumu żałobników. Przed deszczem wszyscy schronią się pod parasolami, tylko Jaszewski wystawi się na ulewę, będzie moknąć, jakby spadające krople miały zmyć jego winy, dręczące wyrzuty sumienia.

M jak miłość, odcinek 1620 ZWIASTUN. Tak śmierć Marzenki i Andrzejka zmieni Bartka i wpłynie na losy Mostowiaków

Sprawdź też: M jak miłość. Dlaczego Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą? Marzenka i Andrzejek musieli zginąć z jednego powodu!

Najbardziej wzruszającym momentem pogrzebu Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość" będzie przemówienie księdza, który stojąc przy trumnach z ciałami przypomni wszystkim jak wspaniałymi ludźmi byli Lisieccy, jak wielkim szacunkiem i sympatią mieszkańców Grabiny się cieszyli.

"Kochani, zebraliśmy się tutaj, żeby pożegnać naszych przyjaciół - Marzenę i Andrzeja Lisieckich. Ludzi dobrych, uczciwych, pełnych życia. Trudno było ich nie kochać. Teraz będzie nam ich brakowało. Na każdym kroku będziemy za nimi tęsknić. Ale pozostaje nam nadzieja, że nasze rozstanie nie jest ostateczne, że kiedyś spotkamy się znów w domu naszego Ojca" - powie proboszcz. Jednak nawet te słowa w 1620 odcinku "M jak miłość" nie ukoją bólu Bartka. Już po pogrzebie zostanie na chwilę sam przy grobie Andrzejka i Marzenki, wpatrując się w klepsydry z ich nazwiskami, datami urodzenia i tragicznej śmierci - 28.07.2021...

M jak miłość odc. 1620. Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Trumny z ich ciałami na cmentarzu

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1620. Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Trumny z ich ciałami na cmentarzu
Ostatnia scena Marzenki i Andrzejka w M jak miłość. Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński ze łzami w oczach pożegnali się z serialem
Najnowsze