M jak miłość, odcinek 1614: Brutalny napad na Anitę! To Kamil sprowadzi na nią niebezpieczeństwo - ZWIASTUN

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1614: Brutalny napad na Anitę! To Kamil sprowadzi na nią niebezpieczeństwo - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1614: Brutalny napad na Anitę! To Kamil sprowadzi na nią niebezpieczeństwo

2021-11-09 21:48

W 1614 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) zostanie zaatakowana w domu Kamila (Marcin Bosak)! Pod nieobecność Gryca, Pola przekaże wreszcie notes, którym bawiła się od dosyć dawna. Laskowska w 1614 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia, że zawiera on tajemnicze dane, po które bandyta włamywał się do domu Kamila. Kiedy wyjdzie na ogród zostanie napadnięta! Chociaż Gryc zjawi się na posesji najszybciej jak się da, będzie już za późno... Zadrży o życie Anity i córki i zrozumie, że żarty się skończyły.

"M jak miłość" odcinek 1614 - wtorek, 16.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1614 odcinku "M jak miłość" Anita przeżyje prawdziwe chwile grozy. Wreszcie wejdzie w posiadanie notesu, którym od dosyć dawana bawiła się mała Pola. Nikt w domu Gryca nie ma pojęcia, że przedmiot ma bezpośredni związek z włamaniami do domu i zabójstwem, które miało miejsce kiedy mieszkał tam poprzedni lokator. Agnieszka (Magdalena Walach) w 1614 odcinku "M jak miłość" przekaże prawnikowi dobre wieści, co tylko niepotrzebnie uśpi jego czujność.

- Na dniach może dość do postawienia zarzutów i zatrzymania sprawcy Niestety, ale tylko tyle mogę powiedzieć - przekaże Olszewska, kiedy zadzwoni do Gryca. Ta informacja będzie dopiero początkiem, bo okaże się, że w domu Kamila wydarzy się napad, który Anita zapamięta do końca życia! Wszystko pod nieobecność Kamila, który będzie w tym czasie w pracy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1616: Iza wrzuci do sieci nagranie Bosackiego! To będzie koniec psychola

W 1614 odcinku "M jak miłość" roztrzęsiona Anita zadzwoni do Kamila z prośbą o ratunek. - Ktoś był w ogrodzie, napadł mnie! - wykrztusi do słuchawki Laskowska. - Już jadę - rzuci tylko Gryc i czym prędzej pojawi się u siebie w domu. Tam zobaczy całą zapłakaną Anitę, która będzie się trzęsła ze strachu. - Nawet nie wiesz jak ja dzisiaj się strasznie bałam - wyszlocha kobieta w 1614 odcinku "M jak miłość". - Ja też się strasznie bałem. O nią i o ciebie - powie zestresowany i zdezorientowany Kamil. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4. Ryszard rzuci Manię i wyjedzie za granicę! Zostanie samotną matką na stare lata- WIDEO, ZDJĘCIA

W 1614 odcinku "M jak miłość" okaże się, że bandyta, który napadł na Anitę chciał odzyskać notes. Cała sprawa w domu Kamila, włamania i dziwne plotki, kręcą się wokół tajemniczego przedmiotu, którym bawiła się Pola. Dziewczynka nie miała pojęcia, że to coś zakazanego, a i Kamil nigdy nie zwrócił uwagi na dziwny notes. Teraz prawnik będzie musiał zrobić wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo Anicie i Poli. Wygra z bandytą? Jedno jest pewne, Gryc jest cwany i na pewno znajdzie jakiś sposób, by ochronić siebie i bliskich. 

M jak miłość. Budzyńscy ofiarami psychopaty w Grabinie. Kamil też nie odpuści Magdzie, bo wciąż ja kocha
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze