M jak miłość, odcinek 1610: Magda umiera? Budzyński w szpitalu dokona przerażającego odkrycia

i

Autor: vod tvp M jak miłość, odcinek 1610: Magda umiera? Budzyński w szpitalu dokona przerażającego odkrycia

M jak miłość, odcinek 1610: Magda umiera? Budzyński w szpitalu dokona przerażającego odkrycia - ZWIASTUN

W 1610 odcinku "M jak miłość" serce Magdy (Anna Mucha) nie wytrzyma. Ukochana żona Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w ciężkim stanie trafi do szpitala, a kolejne badania nie wykażą niczego dobrego. Pełna energii i ironii Magda będzie próbowała zaśmiać się śmierci w twarz. I wtedy stanie się coś strasznego! Budzyński przyjedzie do żony do szpitala i zobaczy coś, co mogło mu się tylko przyśnić w najgorszym koszmarze. Czy Magda umrze w 1610 odcinku "M jak miłość"? Zobacz porażające odkrycie Andrzeja w GALERII ZDJĘĆ i ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1610 odcinku "M jak miłość" - chore serce Magdy znów skieruje ją do szpitala. Budzyńska będzie czuła się już tak fatalnie, że nawet podda się "wyrokowi" męża i pozwoli odwieźć na badania. Tym razem jednak lekarzy nie będą dobrej myśli, bo wyniki będą wskazywały na to, że choroba Magdy w szybkim tempie postępuje. Czy Magda umrze?  

Budzyński w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie szalał ze strachu o ukochaną żonę. Pełna energii, piękna kobieta będzie czuła się tak słabo, że nawet nie będzie dyskutowała, czy jechać na badania, czy nie. A potem wydarzy się coś, co mogło tylko się przyśnić zakochanemu Budzyńskiemu, jako najgorszy koszmar! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Zmarli aktorzy z Barw szczęścia ostatni raz razem! Wzruszający 2500 odcinek z Kiersznowskim, Nowiszem i Pęczkiem - ZDJĘCIA

Przerażające odkrycie Budzyńskiego w "M jak miłość" w szpitalu Magdy zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

- Przepraszam panią bardzo, moja żona Magda Budzyńska tutaj leżała. Gdzie ona jest? - przerażony Budzyński zacznie wołać o pomoc, kiedy w 1610 odcinku "M jak miłość" zobaczy w szpitalu puste łóżko Magdy! Niestety, pielęgniarka nie będzie miała pojęcia co się stało z pacjentką. A może nie będzie chciała opowiedzieć? 

Budzyńskiemu w 1610 odcinku "M jak miłość" uda się w końcu dostać do profesora, który leczy Magdę. I wtedy usłyszy bardzo, bardzo złe wieści...

- Dobrze, że pana widzę, przyszły wyniki biopsji pańskiej żony - lekarz zaprosi męża pacjentki do gabinetu.  

Zdradzamy: Magda w 1610 odcinku "M jak miłość" prawie ucieknie ze szpitala! Wypisze się na własne życzenie, aby powspominać z Pawłem ich wielką miłość nad Wisłą. Przy tej okazji przyzna się mu, jak bardzo źłe się czuje.  

- Co ty wyprawiasz, dlaczego nic mi nie powiedziałaś, że się wypisałaś ze szpitala?! Jesteś kompletnie nieodpowiedzialna! Gdzie ty jesteś?! - będzie krzyczał zrozpaczony Budzyński przez telefon do żony. 

Czy Magda w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie już wiedziała, że umiera? 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Pożegnanie Zenka Grzelaka. Zmarły Jan Pęczek ostatni raz w serialu. Zenek umrze? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1610 ZWIASTUN: Magda umiera na serce? Budzyński nie znajdzie jej w szpitalu. Majka przyłapana na kradzieży
Sonda
Jakie będą wyniki biopsji serca Magdy w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze