M jak miłość, odcinek 1607: Piotrek przed rozwodem Izy i Marcina namówi ją do zmiany zdania?!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1607: Piotrek przed rozwodem Izy i Marcina namówi ją do zmiany zdania?!

M jak miłość, odcinek 1607: Piotrek przed rozwodem Izy i Marcina namówi ją do zmiany zdania?! - ZDJĘCIA

2021-10-19 20:00

W 1607 odcinku "M jak miłość" to Piotrek (Marcin Mroczek) zmieni bieg wydarzeń na drodze rozwodowej Chodakowskich. Iza (Adriana Kalska) już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" poprosiła Zduńskiego, by ten reprezentował ją w sądzie. Piotrek stanie więc w mało komfortowej sytuacji, ale uda mu się z niej wybrnąć. Kiedy w 1607 odcinku "M jak miłość" spotka się w sądzie z Izą i Marcinem (Mikołaj Roznerski) namówi ich do zmiany zdania! Zaproponuje coś, na co oboje nigdy nie wpadli. Iza będzie mu dziękować za rzucenie nowego pomysłu na życie! Ale czy Iza i Marcin w "M jak miłość" wreszcie się pogodzą?

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Piotrek przed rozwodem Chodakowskich namówi ich do zmiany zdania! To on za prośbą Izy będzie reprezentował ją w sądzie. W 1607 odcinku "M jak miłość" nadejdzie smutny dzień, w którym parze przyjdzie się rozstać i to już formalnie! Czy na pewno tak się stanie? Piotrek jeszcze przed rozprawą zadzwoni do Izy i upewni się, czy ta nie zmieniła zdania. Ona jednak pozostanie nieugięta. Mało tego, jeszcze w tym samym dniu dopadnie ją Aleksandra (Małgorzata Pieńczyńska) i również spróbuje powalczyć o zmianę nastawienia u Izy.

- Przemyśl to jeszcze raz. Jeszcze nie jest za późno, możecie się wycofać. Przecież się kochacie, jesteście rodziną... - przypomni oczywisty fakt teściowa. Iza tylko się jednak zdenerwuje i uda się pod sąd, gdzie nieomal nie będzie miała wypadku! 

Zobacz zmagania Piotrka w sądzie podczas rozprawy rozwodowej Chodakowskich w GALERII ZDJĘCIA>>>

- Iza! - krzyknie w 1607 odcinku "M jak miłość" spanikowany Marcin, który na własne oczy zauważy jak żona prawie wpada pod koła samochodu. - Co ty wyprawiasz?! Potrąciłby cię! Nie widziałaś go? - zapyta spanikowany. Potem oboje udadzą się na rozprawę, ale tam w 1607 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie siedział już z gotowym pomysłem na ich przyszłość. Zduński nie będzie umiał się pogodzić z ostatecznym końcem małżeństwa Chodakowskich, więc zaproponuje im nowe rozwiązanie. Powie o pomyśle tymczasowym, czyli po prostu o separacji. Oboje zgodzą się na to z ochotą! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1603: Dzięki niemu Iza rozpocznie nowe życie w Gródku! Znany pisarz będzie dla niej kimś więcej - ZDJĘCIA

- Dziękuję, że nie dopuściłeś do naszego rozwodu... - powie w 1607 odcinku Iza, kiedy wszyscy opuszczą budynek sądu. Wieczorem ona i Marcin spotkają się nawet na kolacji, która jednak okaże się kolejną pomyłką. Na szczęście dzięki Piotrkowi zyskają czas, by jeszcze móc ponaprawiać błędy. Zduński w 1607 odcinku "M jak miłość" specjalnie da im możliwość "kupienia" trochę czasu, by mogli jeszcze raz przemyśleć swoje decyzje i może się dogadać. Jak spożytkują prezent od Zduńskiego? Tego dowiemy się już niebawem.  

Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze