M jak miłość; odcinek 1606: Patrycja w szpitalu zaatakuje Argasińskiego! Już się nie wywinie przy świadkach

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość; odcinek 1606: Patrycja w szpitalu zaatakuje Argasińskiego! Już się nie wywinie przy świadkach

M jak miłość; odcinek 1606: Patrycja w szpitalu zaatakuje Argasińskiego! Już się nie wywinie przy świadkach

W 1606 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) zaatakuje męża! Wszystko stanie się w szpitalu, gdzie Argasiński będzie udawał troskliwego męża i szczęśliwego (Karol Strasburger) ojca dziecka Łukasza (Jakub Józefowicz). Ale lęk o życie kochanka i zagrożoną ciążę okaże się dla Patrycji nie do wytrzymania - ona już nie będzie miała siły na te gierki! I tak cały szpital usłyszy co tak naprawdę się dzieje u szacownych państwa Argasińskich. Czy w 1606 odcinku "M jak miłość" Patrycji uda się wyzwolić pod wpływu zaborczego męża i drań zapłaci za wszystkie swoje winy?

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie tak zdesperowana, że stanie do jawnej walki przeciwko Argasińskiemu! Ukochana Łukasza będzie walczyła o życie ich dziecka. I jak się okazuje nareszcie dobędie się nad odwagę, aby zawalczyć o swoje! Jak zareaguje ordynator, kiedy cały szpital dowie się prawdy o jego małżeństwie?

Najpierw Patrycja w 1606 odcinku "M jak miłość" spróbuje, najpierw spokojnie, przekonać męża, że najlepszym dla nich rozwiązaniem jest rozwód. Ale ordynator nawet nie będzie chciał tego słuchać!

- Pozwól mi odejść - zacznie Patrycja.  - Będę sama z dzieckiem, przysięgam! Nigdy się nie zwiążę z jego ojcem. Wyjadę z Warszawy, zniknę... - obieca, ale w tym momencie 1606 odcinka "M jak miłość" Argasiński wybuchnie.

- Ja jestem jego ojcem! Należycie do mnie! Oboje! Jesteście moją rodziną, słyszysz?

- Chciałeś powiedzieć... twoją własnością?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński wpadnie we własne siła! Herman zacznie go szantażować i dostanie wszystko, czego chce

Później w 1606 odcinku "M jak miłość" będzie jeszcze gorzej, bo Patrycję odwiedzi Marta (Dominika Ostałowska), która już będzie wiedziała, to Łukasz jest ojcem dziecka Argasińskiej. Niestety dla Patrycji, ordynator i Wojciechowska spotkają się przy jej łóżku, co wywoła kolejny atak wściekłości jej męża. 

Argasiński w 1606 odcinku "M jak miłość" zabroni jej jakichkolwiek relacji z Wojciechowskimi. I wtedy to Patrycja zacznie mężowi grozić! 

- Wiem bardzo dobrze, na co cię stać! Dlatego uprzedzam... jeśli Łukaszowi spadnie choćby jeden włos z głowy, nigdy więcej nie zobaczysz mnie ani dziecka... Przysięgam! 

Czy w tym momencie w 1606 odcinka "M jak miłość" Patrycja zacznie swoją drogę do wolności?  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1603: Dzięki niemu Iza rozpocznie nowe życie w Gródku! Znany pisarz będzie dla niej kimś więcej - ZDJĘCIA

M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu
Sonda
Czy Patrycja w "M jak miłość" powinna donieść na Argasińskiego na policję?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze