Nowy rozdział nowe kłopoty

i

Autor: Materiały prasowe TVP

M jak miłość, odcinek 1597: Po powrocie do Polski Joasię czekają trudne chwile. Widmo bankructwa to nie jedyny problem...

2021-09-13 8:38

Po długiej przerwie Barbara Kurdej-Szatan na dobre wraca do „M jak miłość”. Dla jej serialowej bohaterki Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) nowy początek okaże się jednak wyjątkowo trudny... Dramat rozegra się już w 1597 odcinku "M miłość".

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd do Francji miał być dla Chodakowskiej ucieczką od problemów. Próbując zapomnieć o skomplikowanej relacji z Leszkiem (Sławek Uniatowski) miała stanąć na nogi, zaczynając razem z Zosią (Julia Wróblewska) i Wojtkiem (Feliks Matecki) nowy rozdział życia. Śmierć ojca i odziedziczone po nim długi skłoniły jednak Asią, by ratunku przed grożącym jej bankructwem szukać właśnie w Polsce.

Powrót nie będzie jednak tak łatwy, jak mogła sądzić. Jej miejsce w wydawnictwie zajęła Iza (Adriana Kalska), dlatego w znalezieniu nowej pracy Asia będzie liczyć na przyjaciół, m.in. Kingi (Katarzyna Cichopek). By ratować się przed widmem bankructwa konieczna może się okazać sprzedaż jej ukochanego domu na Wietrznej, z którym wiąże się tak wiele ważnych dla niej i dzieci wspomnień.

Przytłaczające problemy zaczną się także coraz bardziej dobijać na zdrowiu Chodakowskiej. Uwadze Zosi nie umknie fakt, że od śmierci ojca Asia nie przestaje zażywać leków. Czy po ostatnich dramatycznych przejściach rodzinie uda się wreszcie odzyskać spokój, ocalając jednocześnie ukochany dom?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze