Dramat w grabinie

i

Autor: Materiały prasowe M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1595: Najgorsze obawy Barbary się spełnią. Mateusz zapadnie się pod ziemię

2021-09-06 8:48

W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach 2021 Mostowiaków znów czekają trudne chwile. Radość po zaręczynach Pawła (Rafał Mroczek) szybko ustąpi miejsca rozpaczy po zaginięciu Mateusza (Krystian Domagała). Barbarę w 1595 odcinku "M jak miłość" ogarnie złe przeczucie, że jej ukochany wnuk nie żyje. Coraz bardziej zmartwiona seniorka rodu nie będzie wiedziała o co w tym wszystkim chodzi!

"M jak miłość" odcinek 1595 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Niepokój o wnuka Barbarze (Teresa Lipowska) towarzyszył już od jakiegoś czasu. Ból, który Mateusz (Krystian Domagała) przeżywał od czasu rozstania z Lilką (Monika Mielnicka) narastała z każdym dniem, a młody Mostowiak coraz gorzej znosił rozpad swojego małżeństwa. Seniorka z rosnącą obawą patrzyła więc na wnuka, a jej lęk zaczął wzrastać jeszcze bardziej podczas pamiętnego wieczoru zaręczynowego Pawła (Rafał Mroczek), gdy Mateusz przestał od niej odbierać telefon.

Niestety wkrótce jej najgorsze podejrzenia się potwierdzą. Mateusz zniknie bez śladu w tajemniczych okolicznościach, a wszczęte poszukiwania nie przyniosą żadnych rezultatów. Wszystko wskazywać będzie na to, że młody Mostowiak wyjechał z Grabiny bez słowa. Co gorsza, wkrótce w sprawie pojawi się nowy, niepokojący trop.

M jak miłość, odcinek 1595 ZWIASTUN. Barbara dłużej nie wytrzyma! Oskarży Lilkę o stratę wnuka Mateusza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze