M jak miłość, odcinek 1582: Szymek pogodzi Izę i Marcina? Dzięki 6-letniemu synowi Iza wróci do domu, ale nie do męża!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1582: Szymek pogodzi Izę i Marcina? Dzięki 6-letniemu synowi Iza wróci do domu, ale nie do męża!

M jak miłość, odcinek 1582: Szymek pogodzi Izę i Marcina? Dzięki 6-letniemu synowi Iza wróci do domu, ale nie do męża!

W 1582 odcinku "M jak miłość" to mały Szymek (Staś Szczypiński) scali rodzinę Chodakowskich! Synek Izy (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) weźmie sprawy w swoje ręce i jednym ruchem pogodzi zwaśnionych rodziców. I choć brzmi to jak bajka, Szymek i Maja (Laura Jankowska) przeżyją wielką traumę, zanim Marcin ubłaga Izę, aby wróciła. Święta rodzina Chodakowskich spędzi w końcu razem w 1582 odcinku "M jak miłość", ale czy Iza i Marcin będą ze sobą do końca życia? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1582 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1582 odcinku "M jak miłość" Szymek nie wytrzyma Wigilii bez mamy. 6-latek będzie miał w nosie prezenty i "magię świąt". Już przy świątecznym stole, w obecności Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), taty i siostry, odmówi wszelkiej współpracy i wyrzuci z siebie gorzkie słowa. 

Szymek zaatakuje tatę, którego w 1582 odcinku "M jak miłość" jednoznacznie obwini o rozpad rodziny. Czy Marcin znajdzie sposób, aby ukoić słuszny gniew syna?

- To wszystko twoja wina, że mama wyjechała i nie wraca! Nie będę w ogóle obchodził świąt! - rzuci Szymek przy świątecznym stole. 

- Nie żartuj, nie chcesz prezentów? - zdziwi się Marcin.

- Mam w nosie prezenty!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1579: Rafał pocałuje Alę. Szybko pożałuje, że uległ nastolatce! To się źle skończy - ZDJĘCIA,

M jak miłość. Iza i Marcin rozstaną się już na zawsze? Wyjazd Izy odbije się na dzieciach. Dojdzie do tragedii w czasie świąt - WIDEO
M jak miłość, odc. 1582: Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm

Posłuchaj, Szymek, to są trudne sprawy, których dzieci nie rozumieją. Mnie też jest bardzo przykro, że mamy z nami nie ma...- Marcin zrozumie, że sprawa jest poważna.

Nieprawda! Kłamiesz! Wcale nie jest ci przykro! - zarzuci ojcu Szymek.

Sytuację spróbuje uratować Aneta (Ilona Janyst), która zabierze wkurzone dzieci do parku. Ale sama nie będzie w najlepszym humorze w 1582 odcinku "M jak miłość", bo po małżeńskiej kłótni  Olek (Maurycy Popiel) Wigilię będzie spędzał w szpitalu.

I Szymek w parku namówi siostrę na ucieczkę! To będzie jego plan, aby ściągnąć do domu mamę. Jak 6-latek przekona siostrę w 1582 odcinku "M jak miłość", aby udała się z nim na niebezpieczną wyprawę?

- Jak mama dowie się, że nas nie ma, to zaraz przyjedzie i zacznie nas szukać, rozumiesz? - Szymek przekona Maję do ucieczki.

Na szczęście mama Amelki, z którą spotkały się dzieci, zaalarmuje rodzinę Chodakowskich, a Marcin w międzyczasie nagra Izie słowa, na które najpewniej od dawna czekała. 

- Iza? Przyjedź do nas, chociaż w drugi dzień świąt... Dzieci strasznie za tobą tęsknią. A to nie one przecież ponoszą winę za to, co się stało, tylko ja. Wiem, że wyjechałaś, żeby je chronić, żeby nie były świadkami naszych kłótni i przysięgam... Nie będą...Jeszcze raz cię za wszystko przepraszam... I proszę, wróć do domu. Jeśli nie z mojego powodu, to ze względu na Maję i Szymka...

I tak Szymek w 1582 odcinku "M jak miłość" odniesie pierwszy w swoim życiu sukces - w parku zjawi się najpierw tata, a zaraz po nim mama! Iza wróci do domu i rodzina spędzi ze sobą jednak święta. Ale czy wróci do Marcina to już nie jest takie pewne...  

Czytaj także: BrzydUla 2, odcinek 113: Ula zrobi wszystko, żeby nie być z Markiem. Ukryją rozwód przed rodziną - ZWIASTUN

M jak miłość, odc. 1582: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1582: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze