M jak miłość, odcinek 1580: Horror u Mostowiaków. Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! To potwór bez serca - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1580: Horror u Mostowiaków. Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! To potwór bez serca - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1580: Horror u Mostowiaków. Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! To potwór bez serca - ZDJĘCIA

W 1580 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) śmiertelnie przerazi Basię (Karina Woźniak)! Scena będzie istnie rodem z horroru o psychopatach atakujących swoje ofiary w ich własnym łóżku! Czy nagłe wejście Marysi (Małgorzata Pieńkowska) do pokoju córki zmieni bieg wydarzeń w 1580 odcinku "M jak miłość"? 12-letnia Basia zobaczy prawdziwą twarz Dawida! Potwora, który czerpie chorą przyjemność z tego, że wzbudza w niej strach!

"M jak miłość" odcinek 1580 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1580 odcinku "M jak miłość" Dawid przejdzie do kolejnego etapu znęcania się nad zakochaną w nim Basią. Psychol tym razem przerazi ją w jej własnym łóżku!

Dawid w 1580 odcinku "M jak miłość" zacznie uprawiać na oczach Basi przedziwny taniec. W pewnym momencie odwróci się, a na twarzy będzie miał upiorną maskę rodem z horroru! Basia aż podskoczy na ten widok z przerażenia, ale nie zdoła wydobyć z siebie żadnego dźwięku.  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński nakryje Łukasza we własnym łóżku! Patrycja nie będzie miała wyboru

M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie Kai mrozi krew w żyłach - WIDEO
M jak miłość odc. 1580. Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1580. Dawid (Iwo Wiciński)

Szczęście w nieszczęściu, że w tym momencie 1580 odcinka "M jak miłość" Basia będzie we własnym domu i pokoju wejdzie znienacka Marysia. Ale nastolatka nie powie jej co się dzieje i szybko ukryje Dawida. 

Psychopata zdejmie w końcu maskę i pokaże Basi swoją piękną buzię w 1580 odcinku "M jak miłość", a to całe jego chore show odbędzie się przez kamerę w internecie. Ale śmiertelny strach Basi będzie jak najbardziej prawdziwy - w taki sposób psychopaci wykańczają swoje ofiary psychicznie!

- Nie śpisz jeszcze... - zapyta zaniepokojona Marysia w pokoju córki.

- Nie... Nie słyszałam jak wchodziłaś - odpowie jej Basia.  

Czy Marysia zdoła dotrzeć do córki? Czy uratuje jej znękaną przez psychola duszę? Łatwo nie będzie - Basia na widok matki natychmiast uśmiechnie się niewinne i będzie kryć "swojego" psychola w 1580 odcinku "M jak miłość"!

Zobacz także M jak miłość, odcinek 1580: Artur Rogowski odkryje, że jego żona pije! Wszystko przez nowego mężczyznę

M jak miłość odc. 1580. Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1580. Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość, odc. 1580: Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze