M jak miłość, odcinek 1573: Rodzina Marty się rozpadnie! Patrycja powie jej, że za romans z Łukaszem zapłaci wysoką cenę - ZDJĘCIA

2021-03-09 21:04 ag
 M jak miłość, odcinek 1573: Rodzina Marty się rozpadnie! Sama doprowadzi do tego, że straci Łukasza - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Rodzina Marty się rozpadnie! Sama doprowadzi do tego, że straci Łukasza - ZDJĘCIA

W 1573 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) popełni największą głupotę w swoim życiu, która doprowadzi do rozpadu rodziny. Nadal nie będzie wiedziała, że Łukasz (Jakub Józefowicz) sypia z jej bliską przyjaciółką Patrycją (Alżbeta Lenska). Właśnie dlatego namówi Argasińską, by nie rezygnowała z romansu z młodszym 26-letnim kochankiem. Jeden błąd Marty w 1573 odcinku "M jak miłość" będzie ją sporo kosztował. Bo straci syna kiedy Łukasz dla szalonej miłości do Patrycji zbuntuje się przeciwko matce.

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tylko z pozoru w "M jak miłość" Marta i jej dzieci, Łukasz i Ania (Gabriela Świerczyńska), stanowią szczęśliwą rodzinę. Prawda jest taka, że Wojciechowska nie za bardzo interesuje się dorosłym synem i 15-letnią córką. Postawiła na karierę w Niemczech i  mieszkaniu z Warszawie jest tylko gościem. A do tego każde z nich od dawna w "M jak miłość" ma jakieś tajemnice. Marta nie mówi Łukaszowi, że po latach odnowiła przyjaźń z Patrycją, a on z kolei nie ma odwagi przyznać się matce, że romansuje z mężatką, żoną swojego szefa Argasińskiego (Jerzy Argasiński).

W 1573 odcinku "M jak miłość" jeden ruch Marty wystarczy, żeby jej rodzina rozpadła się na kawałki. Przez przypadek zbije zdjęcie z dziećmi, które Łukasz przybije jej na ścianie. Ale to zły znak dla Wojciechowskich na przyszłość. Zupełnie jakby rodzina Marty i jej dzieci miała legnąć w gruzach. Spory w tym udział będzie miała ona sama, bo w 1573 odcinku "M jak miłość" znów namówi Patrycję, żeby nie zostawiała młodszego kochanka, skoro jest z nim tak szczęśliwa.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

Starsza kochanka Łukasza w 1573 odcinku "M jak miłość" znów spotka się z Martą. A ponieważ w mieszkaniu Wojciechowskiej będzie panował bałagan z powodu wyjazdu Ani na wycieczkę, to obie poruszą temat rodziny Marty. - Jak to jest możliwe, że nigdy nie poznałam twoich dzieci? - zapyta Patrycja. Wreszcie wyjaśni się dlaczego Argasińska nie ma pojęcia kim naprawdę jest Łukasz. - No, tak się złożyło... - odpowie Marta. Los sprawi, że w 1573 odcinku "M jak miłość" Patrycja nie zobaczy zdjęcia przyjaciółki z Łukaszem i Anią, które chwile wcześniej spadło ze ściany i rozbiło się na kawałki.

M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO

Nie przegap: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

Kolejny raz Patrycja w 1573 odcinku "M jak miłość" zacznie się zwierzać Marcie, że z każdym dniem jest coraz bardziej zakochana, ale nie potrafi odejść od męża.  - Ten chłopak, ten dzieciak... Wiesz, ile on ma lat? Dwadzieścia sześć czy siedem... To nie ma żadnej przyszłości! A mimo to nie potrafię tego skończyć...- Po prostu się zakochałaś...- Głupio i bez pamięci. I z każdym dniem coraz bardziej się angażuję… Jak ja mam z tym skończyć?

Matka Łukasza w 1573 odcinku "M jak miłość" poradzi jego kochance, żeby nie rezygnowała tak szybko z romansu. - Może po prostu zaczekaj... Wiem, że to brzmi cynicznie, ale może zdecydujesz kiedy już będziesz pewna, co i do kogo czujesz. I wiesz, co? Nie myśl o konsekwencjach... Kto powiedział, że nie mamy prawa do szczęścia?- Tylko jaką cenę będę musiała za to zapłacić? - zapyta Patrycja.

Wieczorem po wspólnych  łóżkowych igraszkach w 1573 odcinku "M jak miłość" Łukasz zasugeruje ukochanej, że  powinni swój romans ujawnić. Bez względu na to, jak zareaguje na to jej mąż. - Mógłbym tak z tobą leżeć do końca świata… albo dłużej.- Znudziłbyś się szybciej, niż myślisz!- Z tobą? Nigdy...- Strasznie to wszystko pokręcone. Tak mi przykro, że możemy spotykać się tylko w ukryciu…- Wcale nie musimy... - wyjaśni Wojciechowski. Jednak Patrycja w 1573 odcinku "M jak miłość" będzie już gotowa zakończyć ich romans. Nie zostawi bogatego męża i życia w luksusie dla biednego rehabilitanta z oddziału Argasińskiego!

M jak miłość odc. 1573. Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1573. Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)
M jak miłość, odc. 1573: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1573. Łukasz (Jakub Józefowicz), Marta (Dominika Ostałowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1573. Łukasz (Jakub Józefowicz), Marta (Dominika Ostałowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze