M jak miłość, odcinek 1573: Patrycja przyzna się Marcie, że kocha Łukasza! Dowie sie, że to jej syn?

2021-03-02 13:42 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1573: Patrycja przyzna się Marcie, że kocha Łukasza! Dowie sie, że to jej syn?
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1573: Patrycja przyzna się Marcie, że kocha Łukasza! Dowie sie, że to jej syn?

W 1573 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) przeprowadzi poważną rozmowę z Martą (Dominika Ostałowska). Padną mocne słowa, bo żona Argasińskiego (Karol Strasburger) powie wprost, że zakochała się w Łukaszu (Jakub Józefowicz) do szaleństwa! Ich romans staje się coraz bardziej jawny, ale do tej pory Marta nie spodziewała się, że gorący seks, o którym opowiada przyjaciółka, uprawia z jej synem! Prawda w 1573 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw?

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1573 odcinku "M jak miłość" Patrycja nie będzie się dalej oszukiwać. Spotka się z Martą i wyzna jej, że do szaleństwa zakochała się w dużo młodszym kochanku. Wojciechowska od początku sugerowała, że seks schadzki za plecami męża, to nie jest najlepszy pomysł. Do tej pory nie była również świadoma, że Argasińska opowiadając o gorących spotkaniach, relacjonuje to, co przeżyła z jej synem! Wszystko wskazuje na to, że niedługo w "M jak miłość" prawda ujrzy światło dzienne. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

W 1573 odcinku "M jak miłość" także Łukasz poczyni kroki, które zbliżą kochanków do ujawnienia prawdy. Wojciechowski zasugeruje Patrycji, że może czas ujawnić ich spotykanie się? To może wywołać lawinę burzliwych wydarzeń, bo Argasiński nie wygląda na typ osoby, który przymknie oko na wybryki żony. I tak już jakiś czas temu zaczął podejrzewać, że kobieta kogoś ma, ale nie ma pojęcia, że to właśnie z młodym lekarzem urządza sobie schadzki. Także Marta w "M jak miłość" spodziewa się, że nowa dziewczyna syna jest w zbliżonym do niego wieku...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Darek wróci do Kasi po brutalnym gwałcie, ale znów zdradzi ją z Sylwią! - ZWIASTUN

Patrycja z "M jak miłość" nie spodziewała się, że naprawdę zakocha się w swoim kochanku. Na początku połączył ich seks i pożądanie, ale wygląda na to, że wytworzyło się między nimi uczucie. Marta doradza przyjaciółce, ale nie ma pojęcia, że cały czas mówią o jej synu, który jeszcze niedawno deklarował związek z Kasią (Paulina Lasota). Jak widać, wszystko się u niego zmienia, więc może miłość do Argasińskiej również mu niedługo przejdzie. Jak zareaguje Marta na sensacyjne wieści? Dowiemy się już niebawem z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze