M jak miłość, odcinek 1562: Wypadek matki Janka przed ślubem to sprawka Basi i Dawida! Omal jej nie zabiją

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1562: Wypadek matki Janka przed ślubem to sprawka Basi i Dawida! Omal jej nie zabiją

M jak miłość, odcinek 1562: Wypadek matki Janka przed ślubem. To Dawid z Basią doprowadzą do nieszczęścia - ZWIASTUN

2021-02-01 21:31

W 1562 odcinku "M jak miłość" przed ślubem Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) zdarzy się pasmo fatalnych wydarzeń. Nawet matka Morawskiego jadąc na ślub syna, będzie miała wypadek! I to nie byle jaki, bo jej auto wyląduje w rowie, a kobieta może przypłacić to życiem! W "M jak miłość" okaże się, że to niebezpieczny nastolatek Dawid (Iwo Wiciński) namówi Basię (Karina Woźniak) na przejażdżkę i to oni doprowadzą do stłuczki. To, co zrobią potem, przechodzi najśmielsze oczekiwania.

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" Sobańska (Ewa Kasprzyk) będzie pędzić na ślub syna. Nie przewidzi, że dwójka nastolatków urządziła sobie w tym samym czasie schadzkę i jeździ samochodem po okolicy. Kobieta będzie w szoku, kiedy nagle znajdzie się w rowie, samochód będzie cały porysowany, a ona sama przestraszona. Nikt nie będzie miał pojęcia, że to Basia dała się namówić Dawidowi na nieodpowiedzialny pomysł jeżdżenia samochodem! W "M jak miłość" nastolatki uciekną z miejsca wypadku. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka

W 1562 odcinku "M jak miłość" zdenerwowana Sobańska zadzwoni do syna.

- Janek, słuchaj, miałam taki wypadek, jakiś gówniarz zajechał mi drogę. Spóźnię się, to może trochę potrwać... - kobieta nie dokończy, bo bateria w telefonie się wyczerpie.

Morawski postanowi działać i jeszcze przed ślubem w "M jak miłość" pojedzie na miejsce zdarzenia. Okaże się, że Sobańska skorzystała z transportu Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), więc policjant zostawi auto matki w rowie i popędzi do kościoła. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

Tymczasem w 1562 odcinku "M jak miłość", Basia i Dawid również pozostawią rozbity samochód w lesie, a chłopak sam zadzwoni na policję i zgłosi jego kradzież. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) spisze ich zeznania, a dwójka dzieciaków będzie udawała, że byli cały czas w domu. 

- Ty i ja… to coś specjalnego. Bo wiesz, co najbardziej ludzi ze sobą wiąże? Tajemnica... - powie młody Jaszewski. 

Cały ten dzień w "M jak miłość" będzie bardzo podejrzany, a dla Janka skończy się tragicznie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze