M jak miłość, odcinek 1547: Kamila przekona Piotrka, że już nie kocha Kingi. Użyje do tego dzieci!

2020-12-01 20:52 jkk
M jak miłość, odcinek 1547: Kamila przekona Piotrka, że już nie kocha Kingi. Użyje do tego dzieci!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1547: Kamila przekona Piotrka, że już nie kocha Kingi. Użyje do tego dzieci!

W 1547 odcinku "M jak miłość" podstępna Kamila (Anna Gorajska) rzuci na szalę wszystko: spróbuje przekonać Piotrka (Marcin Mroczek), że już nie kocha swojej żony (Katarzyna Cichopek)! Podła prawniczka posunie się do najgorszego - użyje do swojego kłamstwa dzieci Zduńskich! Czy Piotrek zareaguje jak na wspaniałego ojca przystało, czy poleci na lepkie słówka swojej kochanki w 1547 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamila przestanie już uważać i kryć z romansem z Piotrkiem. Coraz mocniej będzie czuła opór przyjaciół Kingi w kancelarii, więc wyruszy na ostatnią bitwę. I nie tylko zaatakuje Magdę, ale Piotrkowi powie rzeczy, których nawet ona mogłaby się wstydzić!

Zaborcza kochanka uzna, że musi przekonać Zduńskiego w 1547 odcinku "M jak miłość", iż jego życie jest puste i żony już nie kocha. Oczywiście to ona miałaby być rozwiązaniem tego problemu. Ale sprytna prawniczka dobrze wie, że dla Piotrka najważniejsze pod słońce są dzieci, więc użyje ich do swojego postępu!  

M jak miłość odcinek 1547 ZWIASTUN. Kamila będzie grozić Magdzie. Kinga nie wybaczy Piotrkowi zdrady

Powiedziałam ci szczerze, co czuję… Bo wiem, jestem tego pewna, że ty też, w głębi serca, czujesz to samo… - zacznie swój atak Kamila na parkingu przed kancelarią odwołując się do wyznania, jakie w tym dniu złożyła Piotrkowi. 

- Kamila, to nie tak...

- Wiem, co powiesz! Masz czwórkę dzieci, rodzinę i to jest dla ciebie najważniejsze... Ale co to za życie w związku, który się wypalił? Myślisz, że dzieci tego nie widzą, że ich rodzice już się nie kochają?

- Boże, czego ty ode mnie chcesz?!

- Niczego. Wystarczy mi, że spotkamy się raz na tydzień, na kawie… Porozmawiamy, przytulimy się… Nie musisz mi odpowiadać teraz. Przemyśl to - poprosi Piotrka w 1547 odcinku "M jak miłość" podstępna Kamila.

Czy Piotrek zachowa się wreszcie w 1547 odcinku "M jak miłość" jak na głowę rodziny przystało i da Kamili ostatecznego kosza? A może zacznie rozmyślać nad jej słowami i umówi się na kolejną randkę? 

Najnowsze