M jak miłość, odcinek 1537: Kłamstwo Lilki. Mateusz nie będzie miał pojęcia, co jego żona wyrabia w Warszawie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1537: Kłamstwo Lilki. Mateusz nie będzie miał pojęcia, co jego żona wyrabia w Warszawie

M jak miłość, odcinek 1537: Kłamstwo Lilki. Mateusz nie będzie miał pojęcia, co jego żona wyrabia w Warszawie

2020-10-26 11:31

W 1537 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) wróci do Mateusza (Krystian Domagała) do Grabiny, ale tylko na chwilę! Zapracowany chłopak nie będzie spodziewał się jej wizyty. Lilka zacznie opowiadać mu, jak to cudownie żyje w Warszawie. Wszystko będzie brzmieć jednak bardzo podejrzanie i w 1537 odcinku "M jak miłość" Mateusz szybko się zorientuje, że dziewczyna kłamie. Od niedawna mieszka w stolicy, a już zaczęła się zmieniać i kręcić. Mostowiak wspomni nawet o rzuceniu pracy, byleby jej pilnować!

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" Mateusz będzie ciężko pracował w warsztacie u Bartka (Arkadiusz Smoleński), gdzie odwiedzi go Lilka. Dziewczyna niedawno przeprowadziła się do Warszawy, aby móc tam studiować i pracować. To oznaczało rozłąkę dla ich związku. Lilka nie pojechała do stolicy sama. Zamieszkała tam z przebojowymi koleżankami - Ewką (Jowita Chwałek) i Alą (Alicja Ostolska). Dlatego też w 1537 odcinku "M jak miłość" Mateusz zacznie się o nią niepokoić, szczególnie, że dziewczyna zacznie zachowywać się dziwnie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Tak zmieniała się i wyrosła mała Hania! Natalka zobaczy córkę ostatni raz

M jak miłość, odcinek 1533 ZWIASTUN. Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Mateusz i Lilka rozstaną się - ZWIASTUN

W 1537 odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz przejdą się na spacer. Dziewczyna zacznie opowiadać jak super mieszka się jej w Warszawie.

- Ostatnio dziewczyny były na jakiejś imprezie. Ewa zgubiła telefon i jakiś Francuz go znalazł. Totalnie się nie dogadali. - Zacznie plotkować Lilka.

- Ale ja się pytam o ciebie, nie o dziewczyny... - Powie poirytowany Mostowiak. 

W 1537 odcinku "M jak miłość" Mateusz zauważy, że Lilka próbuje odwrócić uwagę od siebie. 

W 1537 odcinku "M jak miłość" Lilka zacznie opowiadać o fajnej pracy, ale Mateusz nie będzie chciał tego słuchać.

- Tak naprawdę to tęsknię za tobą jak wariatka. Dziś rano myślałam, że oszaleję. Nie tak sobie to wyobrażaliśmy. A co jeśli nie dostaniemy się na te studia? Wszystko weźmie w łeb. To jeszcze cały rok! - Zacznie narzekać Lilka.

- Szybko zleci, zobaczysz, jak będzie trzeba to poszukam pracy w Warszawie. 

W 1537 odcinku "M jak miłość" Mateusz zacznie rozumieć, że Lilka nie radzi sobie zbyt dobrze w stolicy i chciała go oszukać, że wszystko jest w porządku. Czy to zaważy na ich relacji? Zobaczymy już wkrótce! 

Najnowsze