M jak miłość, odcinek 1531: Ala zgwałcona w barze tak jak Lilka?! Skrzywdzi ją kolega Mikołaj - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531: Ala zgwałcona w barze tak jak Lilka?! Skrzywdzi ją kolega Mikołaj - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1531: Ala zgwałcona w barze tak jak Lilka?! Skrzywdzi ją kolega Mikołaj - ZWIASTUN

W 1531 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) - tak jak kiedyś Lilka (Monika Mielnicka) zostanie zgwałcona! Niby przyjaciel, wiecznie napalony Mikołaj (Jan Przanowski) skrzywdzi śliczną koleżankę, niczym psychol Daniel (Szymon Nygard) zrobił to żonie Mateusza (Krystian Domagała)? Tak wynika z zapowiedzi 1531 odcinka "M jak miłość" - zobaczymy w nim dramatyczne sceny napaści seksualnej! Czy Ala zdoła wyrwać się z rąk kolegi, czy grozi jej identyczna jak Lilki trauma? Zobaczcie ZWIASTUN 1531 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1531 odcinku "M jak miłość" zagubioną nastolatkę Alę czeka straszne przeżycie! Wiecznie napalony na siostrzenicę księdza "kolega" nie wytrzyma i zaatakuje bezbronną dziewczynę w barze! Czy dojdzie do gwałtu?

- Ala nie darzy go żadnym uczuciem - mówi o stosunku swojej bohaterki do Mikołaja Alicja Ostolska w "Kulisach M jak miłość". Chłopak jednak łazi za nią od poprzedniego sezonu "M jaki miłość", kiedy dla kilku seksualnych chwil z Alą rzucił zakochaną w nim Ewkę (Jowita Chałek), a o obrzydliwą zdradę w obronie przyjaciółki do walki z Alą stanęła Lilka!   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1528: Barbara po śmierci Józefa odziedziczy jego majątek! Znajdzie dowód, że opiekunka dręczy Modrego? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN: Teść Mateusza okradnie Mostowiaków?! Dowiedzą się kim przed ślubem była jego żona

Dzięki Lilce też w nowych odcinkach "M jak miłość" Ala i Ewka pogodzą się, ale Mikołajowi seksualna obsesja na punkcie Ali nie przejdzie. I tak dojdzie do strasznego momentu w 1531 odcinku serialu, kiedy Mikołaj napadnie na przyjaciółkę w kiblu pubu! 

- Zostaw mnie! - będzie broniła się Ala, odpychając chłopaka rekami! Ale on okaże się silniejszy!

- Sama tego chcesz, przecież widzę! - Mikołaj nie tylko nie przestanie dobierać się do Ali, ale rzuci typowy dla gwałcicieli, obrzydliwy tekst!

 - Mikołaj jest trochę zdesperowany, czuje się odrzucony - Przanowski tłumaczył swojego bohatera w "Kulisach M jak miłość". - To będzie jakaś taka ostatnia deska ratunku - dodaje aktor.   Czy Przanowski miał na myśli gwałt czy jeszcze inną krzywdę, jaką wyrządzi jego bohater Ali w 1531 odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość, odc. Ala (Alicja Ostolska), Mikołaj (Jan Przanowski)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1531: Ala (Alicja Ostolska0, Mikołaj (Jan Przanowski)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze