M jak miłość, odcinek 1527: Budzyński oszaleje z zazdrości o Magdę! Zabroni jej nosić seksowne sukienki! Zwyzywa go od kłamców

2020-09-19 10:10 jkk
M jak miłość, odcinek 1527: Budzyński oszaleje z zazdrości o Magdę! Zabroni jej nosić seksowne sukienki! Zwyzywa go od kłamców
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1527: Budzyński oszaleje z zazdrości o Magdę! Zabroni jej nosić seksowne sukienki! Zwyzywa go od kłamców

Budzyński (Krystian Wieczorek) w 1527 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma napięcia i urządzi Magdzie (Anna Mucha) piekielną awanturę! Tak wściekłego i zwyczajnie zazdrosnego Andrzeja chyba jeszcze nigdy nikt nie widział... Budzyński wścieknie się oczywiście o Kamila (Marcin Bosak) i zachowa jak przysłowiowy "maczo" - zacznie dyktować pięknej żonie w co jej wolno się ubierać, a w co nie! Magda tak łatwo sobie na to nie powoli, a ta awantura to będzie dopiero niewinny początek tego, co wydarzy się w 1527 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Awantura u Budzyńskich w 1527 odcinku "M jak miłość" zacznie się od zaproszenia ich na imprezę na Deszczową. Spotkanie dawnych przyjaciół będzie miało straszne skutki, ale zazdrość i złość zobaczymy jeszcze na długo przed tym, zanim się zacznie. Co takiego zrobi Magda, że doprowadzi Andrzeja do szału? Wystroi się w piękną sukienkę i uwydatni swój obłędny biust!

- No nie wiem, czy to jest odpowiednia kiecka na imprezę w ogrodzie! - rzuci wściekły Budzyński na widok pięknie wystrojonej żony. - Poza tym będzie tam też Kamil! - doda tym samym tonem.   

Zobacz też: M jak miłość. Czy Kinga zdradziła Piotrka z Kamilem? Ujawniamy całą prawdę!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Magda w pierwszym odruchu zaniemówi w 1527 odcinku "M jak miłość", kiedy zobaczy twarz męża i usłyszy te przedziwne słowa. On jej w życiu nie powiedział, jak ma się ubierać! Czyżby Andrzej przeczuwał coś złego? 

- No i co z tego? Nieeee... Chyba nie jesteś zazdrosny? To jak Kamil będzie to ja mam chodzić w worku na kartofle? - Magda będzie zszokowana zachowaniem męża!

- Byłoby ci pięknie - rzuci Budzyński. 

Magda w tym momencie 1527 odcinka "M jak miłość" będzie już zła na - jej zdaniem absurdalne - zachowanie męża i odrzuci mu tylko z przekąsem krótko: - Kłamca!

Niestety, w 1527 odcinku "M jak miłość" okaże się że wściekłość Andrzeja, choć przedwczesna, będzie całkiem uzasadniona! To właśnie na na grillu u Kingi pijany kamil rzuci się do całowania Magdy, a Budzyński będzie musiał potraktować go z pięści! Po wszystkim rzuci tylko do Magdy: - A nie mówiłem? 

Najnowsze