M jak miłość, odcinek 1515: Sonia na randce z grabarzem Leonem! Janek wybaczy jej zdradę?

2020-04-01 18:52 sz
M jak miłość, odcinek 1515: Sonia na randce z grabarzem Leonem! Janek wybaczy jej zdradę?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1515: Sonia na randce z grabarzem Leonem! Janek wybaczy jej zdradę?

W 1515 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) zgodzi się na spotkanie z grabarzem Leonem (Dariusz Toczek)! Mężczyzna nie zamierza odpuścić sobie starań o względy dzielnej policjantki. W 1515 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) będzie miał serdecznie dość zalotów do jego ukochanej. Sprawdź, co się wydarzy.

"M jak miłość" odcinek 1515 - wtorek, 28.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Sonia z "M jak miłość" od jakiegoś czasu ma adoratora. Chcąc wystawić mandat poznała grabarza Leona, który zakochał się w nie od pierwszego wejrzenia! Zauroczenie uderzyło mu do głowy do tego stopnia, że zaczął składać coraz częstsze wizyty w lokalnym komisariacie.

Grabarz non stop prawi Krawczykównie komplementy i przesyła kwiaty, co wkrótce stanie się poważnym zagrożeniem dla związku policjantki z Jankiem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1508: Sonia zostawi Janka! Za jej plecami zdecyduje o przeprowadzce

W 1515 odcinku "M jak miłość" Leon ponownie odwiedzi Sonię w pracy. Według doniesień "Świata Seriali" mężczyzna po raz kolejny przyniesie jej przepiękny bukiet, nie szczędząc miłych słów na jej temat. Morawski w serialu "M jak miłość", chociaż na początku nie traktował rywala poważnie, zacznie robić się coraz bardziej zazdrosny i w końcu wybuchnie. Między nim i Sonią w 1515 odcinku dojdzie do awantury!

Krawczykówna jednak nic sobie z tego nie zrobi. Tymczasem Leon zapisze się na korepetycje z podrywu do Roberta (Krzysztof Tyniec). Najwyraźniej wskazówki męża Kisielowej (Małgorzata Różniatowska) okażą się bardzo pomocne, ponieważ niedługo później Sonia zgodzi się wyjść z grabarzem na kawę! Janek w 1515 odcinku "M jak miłość" będzie musiał mocno się postarać, żeby Leon nie odbił mu ukochanej...

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1509: Ula i Bartek uciekną z Grabiny przed mafią! Dostaną pogróżki

Najnowsze