M jak miłość, odcinek 1511: Joasia wyjedzie z Michałem! Wytnie niezły numer Mostowiakom

2020-04-18 7:21 jkk
M jak miłość, odcinek 1511: Joasia wyjedzie z Michałem! Wytnie niezły numer Mostowiakom
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1511: Joasia wyjedzie z Michałem! Wytnie niezły numer Mostowiakom

Czy w 1511 odcinka "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Delag) nareszcie będą razem? Co sprawi ten cud, na który zakochany sąsiad Joasi czekał tak długo? Wygląda na to, że Joasia da szansę nowej miłości. Sukces w nowej pracy menadżerki w "Bistro za rogiem" na tyle poprawi jej humor, że kolejnych westchnień pisarza nie odrzuci! A nawet w 1511 odcinku "M jak miłość" zachęci do dalszego działania i zaprosi go na wspólne święta. Dostanie jednak zaproszenie do Mostowiaków w Grabinie. Wytnie im niezły numer...

"M jak miłość" odcinek 1511 - poniedziałek, 20.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kolejny 1511 odcinek "M jak miłość" będzie wyjątkowo szczęśliwy dla Joasi. Najpierw sukces biznesowy, a potem sercowy... Czy po rozlicznych tragediach, które ostatnio przeżyła Chodakowska, z nękaniem psychopatki Niny na czele, nadszedł czas na błogi spokój?

Najpierw szalone pomysły Joasi przyniosą jej wielki sukces w bistro w 1511 odcinku "M jak miłość". Dobrze prosperująca za czasów Kingi (Katarzyna Cichopek) knajpka odrodzi się na nowo.  Ale to nie koniec szczęścia Joasi.

Wojtek w 1511 odcinku "M jak miłość" namówi Joasię, by zaproponowała Michałowi wspólny wyjazd w góry - na całe święta - w podziękowaniu za korepetycje, które sąsiad daje mu z polskiego. - Jak go nie zaprosimy, to będzie w święta siedział sam jak palec… Trochę słabo z naszej strony. A Michał jest naprawdę w porządku… Zawsze nam pomaga i w ogóle…

Tyle tylko, że w 1511 odcinku "M jak miłość" na święta do Grabiny zaprosi już ich Barbara (Teresa Lipowska), a Joasia zgodzi się przyjechać. Nie będzie jednak mogła zabrać Michała do rodziny Mostowiaków, bo przecież nie są nawet razem.

Wieczorem w 1511 odcinku "M jak miłość" Michał wreszcie zdobędzie się na odwagę i wyzna, że wciąż ją kocha i zrobi wszystko, żeby zdobyć jej serce! Z kolei Joasia zaproponuje mu wspólny wyjazd na święta w góry.

- Uprzedzam cię lojalnie, że nadal cię kocham. I zrobię wszystko, absolutnie wszystko, żebyś... też się we mnie zakochała. Jeśli teraz odwołasz wyjazd zrozumiem.

Co tym razem odpowie mu Chodakowska w 1511 odcinku "M jak miłość", która do tej pory zbywa wszystkie jego westchnienia? 

Kiedy Joasia usłyszy, że Michał zrozumie, jeżeli po tym wyznaniu nie spędzi z nim świąt, zachowa się tak, jak pisarz o tym marzył! Nie tylko powie Michałowi, że nie widzi powodu do odwołania wspólnego wyjazdu, ale i 1511 odcinku "M jak miłość" Joasia pocałuje Michała.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1512: Ślub Mateusza i Lilki podzieli Mostowiaków! Barbara wystąpi przeciwko Markowi i Marysi

Aby nie było za słodko w 1511 odcinku "M jak miłość" do pocałunku Joasia doda informacje, że na razie Michał może liczyć tylko na jej przyjaźń, ale on zdecydowanie będzie trzymał się sformułowania "na razie"...

	M jak miłość, odcinek 1511. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1511. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, odcinek 1511. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1511. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość, odcinek 1511. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1511. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość, odcinek 1511. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1511. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

Najnowsze