M jak miłość, odcinek 1510: Fatalny finał spotkania Anety z prokuratorem. Już nie zobaczy Olka?

2020-04-02 7:39 sz
M jak miłość, odcinek 1510: Fatalny finał spotkania Anety z prokuratorem. Już nie zobaczy Olka?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1510: Fatalny finał spotkania Anety z prokuratorem. Już nie zobaczy Olka?

W 1510 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) spotka się z prokuratorem (Grzegorz Woś) prowadzącym sprawę Olka (Maurycy Popiel). Będzie chciała spotkać się z oskarżonym o zabójstwo ukochanym, jednak urzędnik w 1510 odcinku "M jak miłość" jej to uniemożliwi! Czy to sprawka Kamila (Marcin Bosak)? Czy Aneta już więcej nie zobaczy Olka? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1510 odcinku "M jak miłość" Aneta nie będzie mogła zobaczyć się z Olkiem! Jej ukochany został aresztowany podczas wesela Izy (Adriana Kalska i Marcina (Mikołaj Roznerski) za zabicie Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski).

Aresztowanie umożliwił Kamil Gryc, który jako kuzyn zabitego psychopaty zrobi wszystko, żeby ukarać Chodakowskiego za zbrodnię. Wszyscy bliscy z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) na czele, starają się uratować bohatera od więzienia, jednak jego szanse na uniewinnienie będą maleć w oczach.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1510: Anka pomoże Olkowi! Dzięki niej Kamil wycofa zeznania? Szokujący zwrot akcji

W "M jak miłość" Aneta po aresztowaniu Olka została na lodzie. Od wielu miesięcy żyli w konkubinacie i nie byli nawet zaręczeni. Tylko dzięki kłamstwu o ciąży Kryńska zdołała ubłagać urzędników, żeby pozwolili jej na widzenie z Chodakowskim.

W 1510 odcinku "M jak miłość" Marcin i Budzyński będą poważnie zaniepokojeni stale pogarszającym się stanem psychicznym Olka. Aneta również dostrzeże, że z ukochanym nie dzieje się dobrze. Postanowi spotkać się z prokuratorem, żeby dostać kolejne pozwolenie na widzenie. Wcześniej nie będzie do niej źle nastawiony, ale w 1510 odcinku coś się zmieni. Potraktuje ją ozięble i odmówi jej zobaczenia się z partnerem!

Czy to sprawka Kamila? Czy Aneta już nigdy nie zobaczy Olka? Na szczęście w tej sprawie zainterweniuje prokurator Olszewska (Magdalena Walach), która niegdyś sama miała romans z Chodakowskim. Postanowi pomóc Kryńskiej i w 1510 odcinku "M jak miłość" umożliwi im widzenie. Lepiej jednak nie cieszyć się za wcześnie. Sprawa Olka wciąż będzie niepewna i grozi mu wiele lat więzienia.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1510: Magda da się omotać przebiegłej Ance! Sprytny ruch kochanki Kamila