M jak miłość, odcinek 1510: Aneta w zagrożonej ciąży! Urządzi scenę w więzieniu u Olka - ZWIASTUN

2020-04-08 14:42 jkk
M jak miłość, odcinek 1510: Aneta w zagrożonej ciąży! Urządzi scenę w więzieniu u Olka - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Aneta w zagrożonej ciąży! Urządzi scenę w więzieniu u Olka - ZWIASTUN

W 1510 odcinku "M jak miłość" zdesperowana Aneta (Ilona Janyst) użyje wszystkich metod, aby dostać się do Olka (Maurycy Popiel)! Czy faktycznie będzie w zagrożonej ciąży, kiedy wedrze się do ukochanego w więzieniu? Będzie miała nieoczekiwanego sprzymierzeńca, ale rozmowa z kompletnie załamanym Olkiem nie doda Anecie otuchy. Jak dostanie się za kraty i poradzi sobie w nowej rzeczywistości w 1510 odcinku "M jak miłość" ukochana Olka - zobacz ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1510 odcinku "M jak miłość" będzie w coraz większej rozpaczy z powodu uwięzienia i beznadziejnej sytuacji Olka. I choć u Chodakowskich przeżyje ciepłe, rodzinne chwile podczas smutnego obiadu świątecznego, po wyjściu od razu będzie chciała zobaczyć się z Olkiem. Do czego będzie gotowa?

W 1510 odcinku "M jak miłość" Aneta znów spróbuje zmanipulować prokuratora (Grzegorz Woś). Niestetym, tym razem będzie potrzebowałą pomocy w tym dziele. I niespodziewanie stanie u jej boku Agnieszka (Magdalena Walach)!

To dawna kochanka Olka i pani prokurator w jednym przekona w 1510 odcinku "M jak miłość" oskarżyciela Olka, że Aneta jest w zagrożonej ciąży! Tak zmainipulowany przez koleżankę po fachu prokurator, nie będzie miał innego wyjścia, jak zgodzić się na widzenie. Jednak na Anetę za więziennym murem czekac będą kolejne przeszkody...

W areszcie śledczym, w 1510 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie musiała urządzić kolejna dramatyczna scenę. Bedzie przy tym tak przekonujaca, ze jeden ze strażników pozwoli jej na widzenie z ukochanym!

- Czy pani w ogóle wie, która jest godzina? - zapyta Anetę więzienny strażnik w 1510 odcinku "M jak miłość", kiedy będzie próbowała dostać się do ukochanego. 

- Tu jest zgoda na widzenie - rzuci mu dokument od prokuratora. 

Aneta w 1510 odcinku "M jak miłość uzyska nawet więcej, niż chciała - nie tylko zobaczy się z Olkiem, ale zrobi to zupełnie poza godzinami widzeń i do tego wieczorem! Jak będzie wyglądało nocne spotkanie zakochanych za więziennym murem? Zobacz ZWIASTUN!

Aneta po wyjściu, niestety, zaniesie się strasznym szlochem. Zapewne przekona się, że Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie miał rację w 1510 odcinku "M jak miłość", iż jego brat jest w fatalnym stanie psychicznym...

Czy Aneta jest faktycznie w ciąży, czy to tylko bajeczka, żeby dostawać się jak najczęściej do Olka? Jak sobie poradzi zakochana i zesperowana dziewczyna Olka przekonamy się już w 1510 odcinku "M jak miłość". 

Najnowsze