M jak miłość, odcinek 1510: Aleksandra pomoże Anecie w trudnych chwilach. Wzruszające wyznanie matki Olka

2020-04-07 18:13 sz
M jak miłość, odcinek 1510: Aleksandra pomoże Anecie w trudnych chwilach. Wzruszające wyznanie matki Olka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Aleksandra pomoże Anecie w trudnych chwilach. Wzruszające wyznanie matki Olka

W 1510 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) otoczy opieką Anetę (Ilona Janyst) jak nikt inny! Matka i ukochana Olka (Maurycy Popiel)będą wciąż rozpaczały z powodu aresztowania Chodakowskiego. Nie stracą jednak nadziei, że wkrótce Olek wyjdzie na wolność. W 1510 odcinku "M jak miłość" przyszła teściowa powie Anecie coś bardzo ważnego. I pomoże jej przetrwać trudne chwile.

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "M jak miłość" Aneta i Aleksandra najbardziej ze wszystkich przeżywają aresztowanie Olka. Chodakowski został przymknięty przez policję i stanął przed zarzutem zabójstwa Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski).

Matka i ukochana nie mogą pogodzić się z obecną sytuację. Kryńska znalazła się w podwójnie złej sytuacji, ponieważ formalnie nie ma nawet prawa do widzenia z partnerem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1510: Smutne święta Izy i Marcina. Rodzina Chodakowskich zjednoczy się w trudnych chwilach

W 1510 odcinku "M jak miłość" cała rodzina Chodakowskich będzie wspierać się w tych trudnych chwilach. Całą nadzieję pokładają w Andrzeju (Krystian Wieczorek), który jako jedyny jest w stanie wybronić go od kary więzienia.

Iza (Adriana Kalska) w 1510 odcinku zorganizuje rodzinny obiad, żeby dać bliskim nawet najmniejsze poczucie normalności. Zaprosi oczywiście Aleksandrę i Anetę. Teściowa pochwali żonę Marcina (Mikołaj Roznerski) za świetny pomysł i oddanie sprawie.

Jak donosi "Tele Tydzień" matka Olka doceni również partnerkę drugiego syna. Szczerze porozmawia z Anetą i we wzruszających słowach powie jej, że świetnie spisuje się wspierając go. Wkrótce obie bohaterki oficjalnie zostaną rodziną. Jak do tego dojdzie? Otóż Kryńska postara się o załatwienie ślubu z Olkiem. Czy dostaną szansę na szczęśliwe zakończenie? Przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1510: Magda wypędzi Ankę ze swojego mieszkania! Kochanka Kamila odkryje prawdę o psychopacie

M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość, odc. 1510: Iza (Adriana Kalska), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Iza (Adriana Kalska), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
Najnowsze