M jak miłość, odcinek 1509: Sonia i Janek ogłoszą Uli i Bartkowi radosną nowinę

2020-04-07 21:11 sz
M jak miłość, odcinek 1509: Sonia i Janek ogłoszą Uli i Bartkowi radosną nowinę
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1509: Sonia i Janek ogłoszą Uli i Bartkowi radosną nowinę

W 1509 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) zaproszą przyjaciół na obiad. Podczas wspólnego posiłku Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) przekażą im szczęśliwą nowinę! Lisieccy w 1509 odcinku "M jak miłość" będą zachwyceni szczęściem pary. Co się wydarzy? Co takiego ogłoszą im zakochani policjanci? Jak Ula zareaguje widząc swojego byłego narzeczonego z inną?

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1509 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek zaproszą Janka i Sonię na wspólny posiłek. Pomimo ich pokręconej historii obie pary są ze sobą w bardzo dobrych stosunkach, chociaż czasami wciąż bywa między nimi niezręcznie. Wiedzą, że mogą na sobie polegać i w 1509 odcinku Janek i Sonia postanowią podzielić się z przyjaciółmi szczęśliwą nowiną. Co się wydarzy?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1509: Szaleńczy pościg za gwałcicielem Lilki w Grabinie! Daniel ucieknie przed policją

W 1510 odcinku "M jak miłość" Sonia delikatnie zacznie temat i pokaże znajomym mapę świata.
- Niedługo święta, może będzie można w końcu odpocząć, gdzieś wyjechać. A właśnie, a propos podróży. Muszę wam coś pokazać
- Co to?
- To jest spersonalizowana mapa na podróże. Dostałam ją w prezencie od pewnego dżentelmena i póki co powiesiliśmy ją na ścianie.
- W komisariacie czy u was?
- W domu.
- Super! Fajnie, to przed wami podróż życia.
- Na razie jest to w sferze marzeń, ale...
- Ale marzenia mają to do siebie, że czasami się spełniają!

Ula i Bartek w 1510 odcinku "M jak miłość" będą zachwyceni ich planami! Niestety sami wkrótce zaczną martwić się o swoje życie. Sonia i Janek ostrzegą ich, że znaleźli się na celowniku nie tylko mafii, ale również policji. Prawdopodobnie będą zmuszeni do ucieczki z Polski. Czy porzucą swoje dotychczasowe życie? Co z tego wyniknie? Przekonamy się już niedługo.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1509: Skandal u Mostowiaków na 18-stce Mateusza. Przyjaciółki Lilki poznają jej wstydliwy sekret

M jak miłość, odc. 1509. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość, odc. 1509. Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych
M jak miłość, odc. 1509. Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych
Najnowsze