M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel zniszczy ślub Lilki i Mateusza!

2020-03-26 14:35 jkk
M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel zniszczy ślub Lilki i Mateusza!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel zniszczy ślub Lilki i Mateusza!

W 1509 odcinku "M jak miłość" gwałciciel (Szymon Nygard) Lilki (Monika Mielnicka) zniszczy jej ślub z Mateuszem (Krystian Domagała)! I choć młody Mostowiak skończy upragnione 18 lat i od razu zacznie realizować złożoną swojej dziewczynie obietnicę, wszystko zrujnuje brutalny gwałciciel! Lilka znów będzie musiała przed nim uciekać i wydarzy się tragedia! Kolejny dramat młody Mostowiak i jego narzeczona przeżyją już w 1509 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1507 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1509. odcinku "M jak miłość" Mateusz skończy 18 lat i natychmiast zajmie się realizacja obietnicy danej Lilce - zacznie organizować ich ślub!. Młody Mostowiak złoży w USC wszystkie dokumenty i będzie przekonywał swoja dziewczynę, że na pewno wszystko się ułoży. Ale nie będzie miał racji!

I jeszcze tego samego dnia, kiedy wspólne szczęście Mateusza i jego narzeczonej będzie tak blisko w 1509 odcinku "M jak miłość"  ona wpadnie na swojego gwałciciela, Daniela. Czyżby bandyta ją śledził i chciał powtórzyć koszmar jeszcze raz tak, jak jej obiecał? A może będzie już wiedział, że przestała milczeć

Na efekty nie trzeba będzie czekać - przerażona na widok swojego kata Lilka ucieknie i schowa się przed wszystkimi! Ale nie przed gwałcicielem - dopadnie ją i zacznie jej grozić! Czy dojdzie do kolejnego gwałtu w 1509 odcinku "M jak miłość" i Lilka będzie musiała przeżywać najstraszniejsze zdrazenie od nowa?

Na pomoc swojej narzeczonej zdąży tym razem w 1509 odcinku "M jak miłość" Mateusz, który pomimo żadnych szans z bandytą, stanie z nim do walki. Przed skatowanie uratuje go wprawdzie Andrzejek (Tomasz Oświeciński), ale młodzi znów przeżyją horror. 

Lilka uderzona podczas szarpaniny z gwałcicielem, poczuje bardzo silne bóle w 1509 odcinku "M jak miłość". W szpitalu okaże się, że straciła dziecko! Czyli jedyny, i niechciany oficjalny powód, szybkiego ślubu Lilki i Mateusza "zniknie"... Czy znów poturbowani zakochani mimo to wezmą ślub? 

- Chcę, żebyś jej pomagał - mówiła Barbara Mateuszowi podczas ważniej rozmowy z wnukiem na temat jego odpowiedzialności za ukochana i dziecko. - Tylko związki z miłością są dobre i trwałe - tłumaczyła odtwórczyni roli nestorki Mostowiaków, Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość".  

I najpewniej dla Mateusza nic się nie zmieni po kolejnym ataku gwałciciela w 1509 odcinku "M jak miłość". I być może jeszcze bardziej będzie chciał ukochaną otoczyć opieką... Jednak nie wiadomo, czy Lilka nie załamanie się ostatecznie po traumie, którą przeżyje od nowa - nie w swojej wyobraźni, czy pamięci, a w swoim domu... Co na ten temat mówiła w wywiadzie dla nas Monika Mielnicka, czyli Lilka z "M jak miłość" - zobacz WIDEO poniżej

Najnowsze