M jak miłość, odcinek 1509: Bartek trafi do aresztu! Janek będzie bezradny

2020-04-02 11:48 jkk
M jak miłość, odcinek 1509: Bartek trafi do aresztu! Janek będzie bezradny
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1509: Bartek trafi do aresztu! Janek będzie bezradny

W 1509 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) może trafić do aresztu! Janek (Tomas Kollarik) będzie zupełnie bezradny w sytuacji, w której postawi go dawny rywal o serce Uli (Iga Krefft)... Czy sytuacja Bartka skomplikuje się na tyle, że policjant faktycznie nie będzie mógł, czy jednak nie zechce mu pomóc? Jak będzie wyglądało pożegnanie Bartka z Ulą przekonamy się w 1509 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

A już zapowiadało się, że na Bartka czekać już będą tylko szczęśliwe chwile...  A jednak po pogodzeniu się z Ulą na ślubie Izy i Marcina już w 1509 odcinku „M jak Miłość” oboje znów zaczną myśleć o rozstaniu! Co tym razem zagrozi ich małżeństwu?

Prawdę o tym, co czeka Bartka Janek najpierw wyzna Soni (Barbara Wypych) w 1509 odcinku "M jak miłość". Okaże się bowiem, że w Warszawie aresztowano już dwóch kumpli z mafii. Co gorsza,  złożyli oni fałszywe zeznania, by Bartka obciążyć! Czy Barftek będzie kolejnym aresztowanym?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1512: Mateusz okłamie wszystkich, żeby ożenić się z Lilką! Tylko Barbara mu wybaczy

- Zaczęli sypać, próbują go teraz pociągnąć za sobą… Opowiadają ciekawe historie - powie Janek Soni w 1509 odcinku "M jak miłość". 

- A ty w to wierzysz? - zapyta policjantka. 

- Nie wierzę, a oni ewidentnie chcą się zemścić. Ale zanim Bartek dowiedzie, że jest czysty, minie parę miesięcy, które pewnie spędzi… w areszcie.

Czy Janek będzie miał rację i Bartek w 1509 odcinku "M jak miłość" trafi za kratki? Oznaczałoby to kolejne rozstanie z Ulą na bardzo długie miesiące. Jak nie lata!

- Dlatego najlepiej by było, gdyby na trochę... zniknął - Janek będzie miał dla Bartka rozwiązanie tej sytuacji. 
janek w roymowie z Sonią będzie ubolewał, że jest bezradny, bo prawo zabroni mu rozmawiać o sprawie z jednym z podejrzanych. Niestety nie będzie mógł nawet 

- Prokurator prowadzi śledztwo... Nie mogę chłopaka tak po prostu ostrzec, no nie mogę!

Czy jedynym sposobem na uniknięcie aresztu pozostanie Bartkowi w 1509 odcinku "M jak miłość" ucieczka z Ulą za granicę? A może będziemy świadkami kolejnego dramatycznego rozstania tego małżeństwa?

Najnowsze