M jak miłość, odcinek 1508: Policjant Rafał ofiarą 18-letniej Ali. Siostrzenica księdza posunie się za daleko - WIDEO

2020-04-06 7:28 sz
M jak miłość, odcinek 1508: Policjant Rafał ofiarą diabolicznej nastolatki Ali. Siostrzenica księdza posunie się za daleko - WIDEO
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1508: Policjant Rafał ofiarą diabolicznej nastolatki Ali. Siostrzenica księdza posunie się za daleko - WIDEO

W 1508 odcinku "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner) stanie się obiektem westchnień diabolicznej 18-letniej Ali (Alicja Ostolska). Siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) to niezłe ziółko. W 1508 odcinku "M jak miłość" na cel weźmie sobie zabójczo przystojnego policjanta z Lipnicy, jednak posunie się stanowczo za daleko! Co Ala zrobi Rafałowi? Sprawdź, co wydarzy się w 1508 odcinku "M jak miłość" i zobacz wideo.

"M jak miłość" odcinek 1508 - poniedziałek, 6.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Do serialu "M jak miłość" niedawno dołączyła Alicja Ostolska, która wciela się w nastolatkę Alę. Dziewczyna jest siostrzenicą księdza i siostrą zamordowanego policjanta Roberta (Filip Gurłacz). Pomimo spokrewnienia z proboszczem daleko jej do aniołka.

Ma silny charakter i, tak jak brat, lubi pakować się w kłopoty. Bohaterka szybko zaprzyjaźniła się z Mateuszem (Krystian Domagała) i wkrótce zobaczymy, na co ją stać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1508: Mateusz okradnie Mostowiaków! Tak zdobędzie pieniądze na aborcję Lilki - WIDEO

M jak miłość. Ala uwiedzie syna mordercy swojego brata. Policjant Rafał złapie się na sztuczki siostrzenicy księdza?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 1508 odcinku "M jak miłość" zadziornej nastolatce wpadnie w oko Rafał. Kolega nieżyjącego Roberta odwiedzi szkołę Ali, Mateusza, Lilki (Monika Mielnicka) oraz Ewki (Jowita Chwałek). Jak donosi "Świat Seriali" przystojny stróż prawa wzbudzi powszechny zachwyt wśród podlotek. 

Siostrzenica księdza nie pozwoli na to, żeby szansa na wielką miłość przeszła jej koło nosa. Dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów i za wszelką cenę postara się uwieść starszego mężczyznę! Co takiego zrobi?

Otóż w 1508 odcinku "M jak miłość" niesforna nastolatka razem z Ewką pojadą do mieszkania Rafała. Złożą mu niezapowiedzianą wizytę, z której gliniarz nie będzie zadowolony. Co zrobi, gdy zobaczy dwie dziewczęta pod swoimi drzwiami? Czy Ali uda się zdobyć względy syna mordercy jej brata? 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1508: Spowiedź Lilki. Powie Marysi, że została zgwałcona i urodzi dziecko gwałciciela - WIDEO

	M jak miłość odc. 1508. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1508. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

Najnowsze