M jak miłość, odcinek 1507: Rozpacz Aleksandry. Rozgrzeszy Olka za zabójstwo!

2020-03-30 11:17 sz
M jak miłość, odcinek 1507: Rozpacz Aleksandry. Rozgrzeszy Olka za zabójstwo!
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1507: Rozpacz Aleksandry. Rozgrzeszy Olka za zabójstwo!

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" został aresztowany za zabójstwo, a w 1507 odcinku Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) rozgrzeszy syna za zbrodnię! Miłość matki do syna jest bezgraniczna i z tego powodu Chodakowska będzie wspierać go chociaż zabił Artura (Tomasz Ciachorowski). W 1507 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie wspierał matkę w tych trudnych chwilach. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1507 - wtorek, 31.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aresztowanie Olka w serialu "M jak miłość" było szokiem dla rodziny i przyjaciół zebranych podczas wesela Izy (Adriana Kalska) i Marcina. Chodakowscy ukrywali przed rodzicami zbrodnię, której dopuścił się młodszy z synów. Zabił psychopatę Artura Skalskiego i teraz grozi mu więzienie!

W 1507 odcinku "M jak miłość" Aleksandra będzie załamana. Kocha swoje dzieci ponad życie i nigdy nie podejrzewałaby Olka, lekarza ratującego życie ludzkie, o taką zbrodnię. Czy mu wybaczy?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1507: Kinga i Piotrek zobaczą jak niania znęca się nad bliźniaczkami! Skrzywdzi Zuzię i Emilkę

W 1507 odcinku "M jak miłość" Aleksandra odwiedzi mieszkanie Marcina. Bliscy będą udawać przed dziećmi, że wszystko jest w porządku i pomimo aresztowania Olka bohaterowie będą żyć jak zawsze. Babcia przed odprowadzeniem Szymka (Staś Szczypiński) do przedszkola zapyta Marcina o szczegóły sprawy i jednocześnie zapewni syna o swoim bezwarunkowym wsparciu.

- Marcin, Olek to naprawdę zrobił? Chcę wiedzieć. Skalski był niebezpiecznym psychopatą. Jeżeli Olek to zrobił to tylko dobry uczynek. Każdy sąd by go uniewinnił... każdy! - Chodakowska w 1507 odcinku wybuchnie płaczem i wpadnie w ramiona Marcina.

Aleksandra w "M jak miłość" rozgrzeszy syna i wybaczy mu niemoralne zachowanie. Olek może być pewny, że rodzina nie opuści go aż do samego końca - cokolwiek by się nie wydarzyło w najbliższej przyszłości. Zajrzyj do naszej galerii poniżej i zobacz ujęcia z 1507 odcinka.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1507: Policja nie znajdzie zwłok Artura! Co się z nimi stało? Olewicz ujawni co zrobił z ciałem Skalskiego?

Najnowsze