M jak miłość, odcinek 1506: Smutna rocznica Magdy i Andrzeja. Ukryje przed nią prawdę o Olku

2020-03-28 14:50 sz
M jak miłość, odcinek 1506: Smutna rocznica Magdy i Andrzeja! Nie zapomni o tragedii Olka
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1506: Smutna rocznica Magdy i Andrzeja! Nie zapomni o tragedii Olka

W 1506 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą świętować rocznicę ich pierwszej randki. Budzyński przygotuje dla żony niespodziankę, jednak ona nie będzie mogła zapomnieć o aresztowaniu Olka (Maurycy Popiel). Randka małżonków w 1506 odcinku "M jak miłość" będzie mieć przykry finał! Bo Magda domyśli się, że ukochany ukrywa przed nią prawdę o jej byłym mężu.

"M jak miłość" odcinek 1506 - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1506 odcinku "M jak miłość" Budzyński zajmie się sprawą aresztowania Olka, ale nie zapomni o jednym z najważniejszych dni w życiu. Chodzi o rocznicę związku z Magdą. Pomiędzy odwiedzinami w kancelarii i rozmową z klientem znajdzie czas na to, by wieczorem zorganizować romantyczną kolację.

- To na pewno nie był weekend. Pamiętam, bo miałem wtedy dwie trudne rozprawy i bałem się, że nie będę mieć siły, żeby zabawiać cię rozmową - Andrzej w 156 odcinku zauważy, ze żona myślami jest gdzieś daleko. - Halo, pani Budzyńska? Ja wspominam naszą pierwszą randkę, a ty gdzieś błądzisz myślami

- Przepraszam, myślę o Olku. O tym, co się wydarzyło, o Marcinie i o Izie. Przecież oni tyle wycierpieli i jeszcze teraz... Przepraszam.
- Jeszcze będzie dobrze... Do tego tańczyliśmy, pamiętasz? Tam coś jeszcze było o miłości...
Budzyński spróbuje zmienić temat i porwie Magdę do tańca, jednak to nie skończy się dobrze.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1506: Magda zmusi Budzyńskiego, by wyciągnął Olka z więzienia! Stanie w obronie byłego męża - ZWIASTUN

Magda spróbuje wybrać podkład muzyczny, ale podminowany Andrzej wyrwie jej telefon z ręki. - Dobrze, może ja to zrobię, daj.
- Wszystko w porządku? Nie było pytania. Od rana widzę, że ukrywasz coś przede mną, więc może mi wreszcie powiesz, zanim zacznę się denerwować i sama coś wymyślać?

Czy Budzyński w 1506 odcinku "M jak miłość" powie Magdzie o swoim problemie? W końcu wie, że to Kamil (Marcin Bosak) doniósł na Olka, a ukochana bardzo źle może przyjąć taką nowinę!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1506: Olek przesłuchiwany! Prokurator wyciągnie z niego prawdę o zabójstwie Artura? Sprytnie go podejdzie - ZWIASTUN

Najnowsze