M jak miłość, odcinek 1506: Olek przesłuchiwany! Prokurator nie będzie miał litości - ZWIASTUN

2020-03-30 21:08 Ag
M jak miłość, odcinek 1506: Olek przesłuchiwany! Prokurator wyciągnie z niego prawdę o zabójstwie Artura? Sprytnie go podejdzie - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1506: Olek przesłuchiwany! Prokurator wyciągnie z niego prawdę o zabójstwie Artura? Sprytnie go podejdzie - ZWIASTUN

W 1506 odcinku "M jak miłość" aresztowany Olek (Maurycy Popiel) będzie przesłuchiwany przez prokuratora (Grzegorz Woś), który spróbuje zmusić go do przyznania się do zabójstwa Artura (Tomasz Ciachorowski). Chodakowskiego będzie wspierał jego prawnik Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). I to on zadba o to, żeby Olek nie powiedział za dużo i nie wyznał całej prawdy. Bo fakt, że zabił Artura, a potem ukrył ciało wskazuje nie na obronę konieczną, ale na zacieranie śladów zbrodni. Prokurator w 1506 odcinku "M jak miłość" sprytnie podejdzie Olka.

"M jak miłość" odcinek 1506 - poniedziałek, 23.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Olek z "M jak miłość" po nocy spędzonej w areszcie wreszcie będzie mógł spotkać się ze swoim prawnikiem. W 1506 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński, który na prośbę Marcina (Mikołaj Roznerski) zajmie się sprawą Olka, zauważy, że Chodakowski jest w fatalnym stanie psychicznym. Uprzedzi go, że musi z nim współpracować i powiedzieć całą prawdę o wydarzeniach w domku nad jeziorem, bo inaczej nie wyciągnie go z więzienia.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1507: Olek popełni samobójstwo w więzieniu?! Budzyński namówi go do kłamstwa

Zaraz potem w 1506 odcinku "M jak miłość" Olek zostanie wezwany na przesłuchanie. Prokurator, który działa w porozumieniu z Kamilem Grycem (Marcin Bosak) postawi mu zarzut zabójstwa Artura, za który grozi od 8 lat więzienia do 25 lat, a w najgorszym wypadku nawet dożywocie. Śledczy będzie przekonany o winie Olka, choć policja nie znalazła zwłok Skalskiego.

- Czy przyznaje się pan do zabójstwa Artura Skalskiego? - zapyta wprost. Olek w 1506 odcinku "M jak miłość" już będzie miał powiedzieć całą prawdę, ale Budzyński go powstrzyma.
- Chwileczkę... Na jakiej podstawie chce pan postawić zarzut zabójstwa mojemu klientowi? Z tego co wiem pan Skalski się ukrywa, jest poszukiwany.

Prokurator w 1506 odcinku "M jak miłość" zacznie sprytnie lawirować, żeby uśpić czujność Olka i wydobyć z niego przyznanie się do zabójstwa. Zapewni nawet, że przecież mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

- Oczywiście pan Chodakowski będzie miał prawo zapoznać się z pisemnym uzasadnieniem zarzutu, które zaraz po sporządzeniu zostanie mu dostarczone. Ale najpierw chciałem z panem po prostu porozmawiać. Cieszy się pan nieposzlakowaną opinią, jest pan szanowanym lekarzem, trudno mi uwierzyć w to, że zabił pan z premedytacją... Być może mamy do czynienia tylko z jakimś splotem okoliczności, przecież nie ma pan nic do ukrycia?

Przeczytaj też: M jak miłość. Wpadka podczas aresztowania Olka w 1505 odcinku. Jak oni go skuli kajdankami?!

W 1506 odcinku "M jak miłość" Budzyński szybko jednak zakończy przesłuchanie.- Na tym etapie śledztwa mój klient nie będzie udzielał żadnych odpowiedzi i nie będzie składał żadnych wyjaśnień. A potem zażąda od Olka, by nie mówił o tym co się działo w domku nad jeziorem, bo może sobie tylko zaszkodzić.

M jak miłość. Budzyński uratuje Olka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość, odc. 1506. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Grójecki (Daniel Śmiłek), prokurator (Grzegorz Woś)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1506. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Grójecki (Daniel Śmiłek), prokurator (Grzegorz Woś)
M jak miłość, odc. 1506. Grójecki (Daniel Śmiłek), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1506. Grójecki (Daniel Śmiłek), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
	M jak miłość, odc. 1506. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1506. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze