M jak miłość, odcinek 1506: Aneta dopadnie Olewicza. Były przestępca wszystkiego się wyprze! - ZWIASTUN

2020-03-25 12:36 jkk
M jak miłość, odcinek 1506: Aneta dopadnie Olewicza. Były przestępca wszystkiego się wyprze! - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1506: Aneta dopadnie Olewicza. Były przestępca wszystkiego się wyprze! - ZWIASTUN

W 1506 odcinku "M jaki miłość", szalejąca z rozpaczy po aresztowaniu Olka (Maurycy Popiel) Aneta (Ilona Janyst) wreszcie dopadnie Olewicza (Tomasz Dedek)! Czy były przestępca wszystkiego się wyprze? Jedno jest pewne: Aneta nie spocznie, póki nie zmusi Olewicza do odwołania wszystkiego, co prawdopodobnie powiedział i pogrążył Olka. Czy uda jej się namówić byłego przestępcę do odwołania złożonych już zeznań, czy on sam po prostu w 1506 odcinku "M jak miłość" wszystkiego się wyprze?

"M jak miłość" odcinek 1506 - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Czy pan wie, że doktor Chodakowski został dziś w nocy zatrzymany? - Aneta stanie przed Olewiczem w 1506 odcinku "M jak miłość" i rzuci mi oskarżające pytanie prosto w twarz! Co odpowie niedawny szantażysta jej ukochanego?

Aneta w 1506 odcinku "M jak miłość", tuż po aresztowaniu podstępem załatwi sobie widzenie. I tak jak obiecała podczas aresztowania, będzie gotowa na wszystko, aby ukochanego ratować!

- Działamy tak, żeby cię jak najszybciej z tego wyciągnąć! Ale musisz nam pomóc… Nie poddawaj się, słyszysz? Musisz wytrzymać! - Aneta będzie błagać Olka na widzeniu. 

Jednak choć Olka nie będzie tak łatwo podnieść z rozpaczy, z Olewiczem Aneta sobie poradzi błyskawicznie. I tak w 1506 odcinku "M jak miłość" Olewicz, poruszony informacjami, jaki dramat rozegrał się na weselu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) obieca Anetcie, że pojedzie do prokuratury i spróbuje doktorowi pomóc.

- Ja to wszystko odkręcę! Wszystkiego się wyprę! Na pewno uda mi się coś wymyślić, w co uwierzą, przekonam ich… - obieca załamany Olewicz ukochanej Olka. 

Zobacz też: ​Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO

Niewątpliwie niedawny szantażysta Olka będzie prawie tak załamany jak Aneta. W końcu to jego zonie Olek uratował życie, a on obiecał, że z wdzięczności pomoże mu zatuszować morderstwo. I w 1506 odcinku "M jak miłość" zrozumie, jak bardzo wszystko poszło nie tak...

Najnowsze