M jak miłość, odcinek 1498: Wojtek spowoduje wypadek Leszka! Przebije opony w aucie kochanka Joasi - ZWIASTUN

2020-02-25 21:25 jkk
M jak miłość, odcinek 1498: Wojtek spowoduje wypadek Leszka! Przebije opony w aucie kochanka Joasi - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Wojtek spowoduje wypadek Leszka! Przebije opony w aucie kochanka Joasi - ZDJĘCIA

W 1498 odcinku "M jak miłość" Wojtek (Feliks Matecki) udowodni jak bardzo nienawidzi Leszka (Sławek Uniatowski)... Wojtuś w nagłym przypływie wściekłości zniszczy opony a aucie Krajewskiego, a niedługo potem zdarzy się straszny wypadek! Czy nastolatek nie posunie się za daleko, aby połączyć Joasię (Kurdej-Szatan) z Michałem (Paweł Deląg)? Chłopak nie ma chyba pojęcia jak wielka cenę sam może zapłacić za akcję w 1498 odcinku "M jak miłość"... Czy Leszek przeżyje wypadek? Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1498 odcinku "M jak miłość" Wojtuś postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i ostatecznie rozdzielić Joasię z Leszkiem. Fakt, że żaden z zakochanych Asi nie odpuszcza, ale jej syn już zdecydował...

Najpierw Wojtek skasuje z telefonu Joasi wszystkie sms-y od Leszka. Już samo to będzie złamaniem granic, ale nastolatkowi nie wystarczy. Nadal wściekły, bo z korespondencji zrozumie, że mama znów się z Leszkiem związała!

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Joasia spotka się z Małgosią. Córka Mostowiaków straciła pamięć!

I tak w 1498 odcinku "M jak miłość" Wojtek zorganizuje ostre narzędzie i pod osłoną ciemności i poprzecina opony w aucie Krajewskiego! zapewne robiąc to nie będzie świadom, że może spowodować śmiertelny wypadek!

I tak w 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek po ostrej kłótni ze swoim ojcem, biznesmenem-oszustem wsiądzie do samochodu i spowoduje poważny wypadek! Pewnie, gdyby sam nie był wściekły zauważyłby "flaki" zamiast kół, ale los nie będzie mu sprzyjał...

Czy Leszek przeżyje straszny wypadek w 1498 odcinku "M jak miłość"? W każdym razie Wojtusia nie będzie to interesowało - po "akcji" zaprosi do domu Michała i będzie się z nim świetnie bawił... Czy jest szansa, że ojciec i syn pozwolą Joasi samodzielnie wybrać narzeczonego?

M jak miłość, odc. 1498. Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski) Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski) Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość, odc. 1498. Wojtek (Feliks Matecki), Michał (Paweł Deląg)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Wojtek (Feliks Matecki), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski