M jak miłość, odcinek 1498: Bezczelny Kamil przeprosi Marcina, że nęka Izę! - ZWIASTUN

2020-02-28 15:18 jkk
 M jak miłość, odcinek 1498: Bezczelny Kamil przeprosi Marcina, że nęka Izę!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Bezczelny Kamil przeprosi Marcina, że nęka Izę!

W 1498 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) pokaże na co go stać! Bezczelny prawnik... przeprosi Marcina (Mikołaj Roznerski) za to, że nęka Izę (Adriana Kalska)! Czy Marcin da się nabrać i spotka się z bezwzględnym prawnikiem? Zapowiada się na poważną rozmowę przeciwników... Czy Kamil wyciśnie z Marcina prawdę o zabójstwie Artura (Tomasz Ciachorowski) w 1498 odcinku "M jak miłość"? Przeprosiny i "szczere" wyznania okażą się sprytną manipulacją, a Marcin w gruncie rzeczy ma bardzo dobre serce...

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1498 odcinku "M jak miłość" Kamil dotrze na szczyt swoich manipulacyjnych możliwości. Mściciel rodziny Sklaskich, który ruszył tropem psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski) i zrobi wszystko, aby znaleźć jego zwłoki i zabójcę. Bo o tym, że Artura został zamordowany prawnik jest święcie przekonany.

- Tu Kamil Gryc, mam nadzieje, że mnie pamiętasz. Mieliśmy ostatnio okazje porozmawiać - tymi słowy Kamil zacznie rozmowę telefoniczną z Marcinem w 1498 odcinku "M jak miłość".

- Dzwonię na policje, bo to już jest nękanie - odpowie mu Marcin.

- Nękanie? Pfu, kolego... Ostatnio zaliczyliśmy niezły sparing - odpowie Gryc popijając kawkę w bistro. - Ale nie mam żalu, rozumiem, że cie zdenerwowałem. I chciałem przeprosić za te podchody całe... I za to, że nachodziłem twoja narzeczoną - doda sprytny prawnik. Jak zareaguje Marcin na takie słowa?

- Dzwonisz do mnie po to o 8 rano, żeby mi to powiedzieć?

- Nieee... - odpowie złowieszczym tonem Kamil. - Chcę, żebyście wiedzieli, że nie odpuszczę! I wyjaśnię znikniecie Artura. Dla mnie to jest sprawa rodzinna, osobista. Dla ciebie z całą pewnością też i patrzysz na to nieco inaczej... Spotkajmy się, co? I pogadajmy jak ludzie....

Takimi sztuczkami Kamil doprowadzi do tego, że Marcin w końcu umówi się z nim w 1498 odcinku "M jak miłośc". Co się wydarzy podczas kolejnego spoglądania sobie w oczy Kamila i Marcina?

- Po pierwsze dzień dobry i dziękuję, że zgodziłeś się spotkać ze mną - zacznie pojednawczo Kamil.

- Słuchaj, nie mam czasu - Marcin nie będzie się silił na nadmierna uprzejmość.

- To wyjaśnijmy sobie coś. Ja wiem, jakim człowiekiem jest mój kuzyn. I zdaję sobie sprawę z tego, że życzysz mun jak najgorszej. Masz prawo. Ale ja mam prawo szukać prawdy... Bo ludzie nie znikają tak bez śladu. Na twoim miejscu wolałbym wiedzieć, czy jesteście bezpieczni...

Niestety, zapowiada się na to, że bezwzględny Kamil omota Marcina do tego stopnia, że padnie o kilka słów za dużo... Jak bardzo będzie żałować Marcin, że przyjmie przeprosiny dwulicowego prawnika? Przekonamy się w 1498 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze