M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek nie dopuści do Kingi żadnego faceta. Będzie zazdrosny nie tylko o Pawła - ZWIASTUN

2020-02-25 21:08 jkk
M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek nie dopuści do Kingi żadnego faceta. Chora zazdrość Zduńskiego o żonę - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497: Piotrek nie dopuści do Kingi żadnego faceta. Chora zazdrość Zduńskiego o żonę - ZWIASTUN

W 1497 odcinku "M jak miłość" z Piotrka (Marcin Mroczek) wyjdzie prawdziwy zazdrośnik - nie dopuści do Kingi (Katarzyna Cichopek) żadnego faceta! Czy to już chora zazdrość Zduńkiego o żonę? Na pewno wzdychanie Pawła (Rafał Mroczek) zaogniło zazdrość Piotrka, ale ostatecznie dobił go... nauczyciel (Marek Braun) Lenki (Marysia Głowacka)! Czy lekceważący śmiech Kingi rozjuszy Piotrka w 1497 odcinku "M jak miłość"? Być może zazdrość Piotrka ukoić już może tylko namiętny seks! Zobacz ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1497 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wieczorem w 1497 odcinku "M jak miłość" Piotrek i Kinga zaczną małżeńskie igraszki. Kiedy Kinga zacznie się krygować ze śmiechem, że obudzą dzieci Piotrek nagle spoważnieje. Co się stanie?

Bedzie to dzień w 1497 odcinku "M jak miłość", w którym Kinga wróci ze szkolnej wycieczki z Lenką. Kiedy Piotrek będzie odbierał dziewczyny spod szkoły podsłucha rozmowę, w której nauczyciel córki będzie próbował umówić się z Kingą. A ona wcale nie będzie mu obojętna!

- Już nigdy nigdzie nie puszczę cie samej - oświadczy stanowczo Piotrek żonie ucinając jej śmieszki. - Nawet na chwilę nie mogę spuścić cię z oka, bo zaraz ktoś się do ciebie przyczepia!

- Nie wiem o czym mówisz - odpowie niewinnie Kinga, machając pobłażliwie ręką.

- Mhm... Czy ten facet pamięta, że jesteś żoną i masz czwórkę dzieci?! - Piotrek nie będzie żartował.

I w tym momencie 1497 odcinka "M jak miłość" Kinga "doleje oliwy do ognia". Odwróci się gwałtownie do Piotra i rzuci zaczepnie: - A co? Że takie dziewczyny to już niby brania nie mają?

- Ale ja tego nie powiedziałem - odpowie niby pojednawczo Piotrek... I w tym momencie 1497 odcinka "M jak miłość" para zrobi to, od czego powinni chyba zacząć: zaczną uprawiać namiętny seks! ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ!

Najnowsze