M jak miłość, odcinek 1497: Paweł będzie miał nową kochankę? Pozna Karolinę i jej córkę Laurę!

2020-02-25 21:05 Ag
M jak miłość, odcinek 1497: Paweł będzie miał drugą córkę! Basia znajdzie mu żonę z dzieckiem
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1497: Paweł będzie miał drugą córkę! Basia znajdzie mu żonę z dzieckiem

W 1497 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) dzięki Basi (Gabriela Raczyńska) pozna nową kobietę, która być może zostanie jego żoną. Przybrana córka Zduńskiego obmyśli miłosną intrygę, by zeswatać go z rozwiedzioną matką swojej przyjaciółki Laury (Laura Nowak). Do życia Pawła w 1497 odcinku "M jak miłość" wkroczy piękna blondynka Karolina (w tej roli Renata Gosławska)! Czy to właśnie ona będzie kolejną żoną Pawła, dzięki której Zduński założy rodzinę i od razu będzie miał drugą przybraną córkę?

"M jak miłość" odcinek 1497 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł Zduński z "M jak miłość" podkochuje się w Kindze (Katarzyna Cichopek), bo skrycie marzy o takiej kobiecie jak ona - kochającej, oddanej żonie, cudownej matce... Zazdrości też Piotrkowi (Marcin Mroczek) rodzinnego życia! Dziwne tylko, że kiedy jego ostatnia dziewczyna Julka (Joanna Kuberska) chciała dziecka i ślubu, powiedział stanowcze nie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1500: Magda po ucieczce od Andrzeja znajdzie kochankę dla Pawła! Podsunie mu swoją przyjaciółkę

W 1497 odcinku "M jak miłość" wciąż samotny Paweł padnie ofiarą intrygi Basi i jej najbliższej przyjaciółki. Przybrana córka Zduńskiego nie będzie mogła patrzeć na jego samotność, więc razem z Laurą postanowi zeswatać go z Karoliną, rozwiedzioną matką Laury, która tak jak on szuka wielkiej miłości. Nastolatki wymyślą podstęp, by dorośli mogli się do siebie zbliżyć…

W jaki sposób Paweł pozna Karolinę w 1497 odcinku "M jak miłość"? Basia i Laura ściągną go do jej domu pod pretekstem pomocy przy projekcie plakatu na zajęcia w szkole. Jak Zduński zareaguje na plany córki? Szybko zorientuje się, że córka wszystko ukartowała. Nie będzie miał jej jednak tego za złe. - Ale nas wkręciły... - rzuci z uśmiechem do Karoliny.

- I porzuciły, a teraz sami ratujemy planetę! Brawo my! No i zobacz, może być?
- Ładne, ładne i to co wymyśliły też... - Paweł pochwali plakat w wykonaniu Karoliny i plan ich córek.
- Tak, randka w ciemno. No troszeczkę się rozwinęły, to fakt. Ale liczą się intencje, no nie? 

Tymczasem nastolatki w 1497 odcinku "M jak miłość" zaczną snuć plany na przyszłość, w nadziei, że ich rodzice będą razem i stworzą szczęśliwą rodzinę. - Myślisz, że coś z tego będzie? - Laura, tak jak i Basia będzie bardzo pragnęła, żeby jej mała ułożyła sobie życie z jakimś porządnym facetem.

- Bo ja wiem, może... Może nie zaraz jakaś wielka miłość, ale jak kilka razy się spotkają to im dobrze zrobi... - wyjaśni Basia, która bardzo przeżywa każdy zawód miłosny ojczyma. W końcu od rozwodu z jej matką Alą (Olga Frycz) nie może zaznać szczęścia.
- W sumie nawet do siebie pasują... - doda córka Karoliny.

Patrz też:M jak miłość, odcinek 1497: Paweł ucieknie przed Kingą! Tym razem to żona Piotrka da się ponieść uczuciom

Wieczór, który w 1497 odcinku "M jak miłość" Paweł spędzi z Karoliną będzie wyjątkowo udany. Ale dopiero później okaże się czy ta znajomość przetrwa i przerodzi się w romans lub poważny związek.

M jak miłość, odc. 1497. Basia (Gabriela Raczyńska), Laura (Laura Nowak) Karolina (Renata Gosławska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1497. Basia (Gabriela Raczyńska), Laura (Laura Nowak) Karolina (Renata Gosławska)
M jak miłość, odc. 1497. Karolina (Renata Gosławska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1497. Karolina (Renata Gosławska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odc. 1497. Basia (Gabriela Raczyńska), Laura (Laura Nowak) Karolina (Renata Gosławska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1497. Basia (Gabriela Raczyńska), Laura (Laura Nowak) Karolina (Renata Gosławska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odc. 1497. Karolina (Renata Gosławska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1497. Karolina (Renata Gosławska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odc. 1497. Basia (Gabriela Raczyńska), Laura (Laura Nowak) Karolina (Renata Gosławska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1497. Basia (Gabriela Raczyńska), Laura (Laura Nowak) Karolina (Renata Gosławska), Paweł (Rafał Mroczek)
Najnowsze