M jak miłość, odcinek 1497: Łukasz wedrze się do mieszkania Katii!? Dostanie łomot od bandyty Igora

2020-02-23 12:00 jkk
M jak mikośc, odcinek 1497: Łukasz (Jakub Józefowicz), Igor (Oleg Bakhrutdinov)
Autor: tvp/vod

W 1497 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wyśledzi adres Katii (Joanna Jarmołowicz) i podstępem wedrze się do jej mieszkania. Prawie wedrze, bo w drzwiach stanie bandyta Igor (Oleg Bakhrutdinov) i sprawi Łukaszowi straszny łomot! Łukasz zrobi wszystko aby zobaczyć Katię i być przy jej porodzie, ale postawi na jego drodze ochroniarza bandytę... Czy Łukasz w 1497 odcinku "M jak miłość" zdoła zamienić choć słowo z matką swojego dziecka? Pewne jest to, że taką próbę skończy zakrwawiony!

"M jak miłość" odcinek 1497 - wtorek 25.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1497 odcinku "M jak miłość" Łukasz poświęci wszystko, aby dowiedzieć się gdzie mieszka Katia. Będzie jeździł po całym mieście za Otarem i tak zdobędzie adres matki swojego dziecka. 

Wieczorem w 1497 odcinku "M jak miłość" Łukasz zapakuje łóżko do masażu i tak wyposażony użyje podstępu, żeby wedrzeć się do bloku Katii. Przy bramce okłamie sąsiadkę, że zapomniał karteczki z numerem mieszkania. I tak dostanie się do bloku i ruszy prosto pod drzwi Katii! Czy gdyby wiedział, co go tam spotka, zrobiłby to samo?

M jak miłość, odcinek 1497: Łukasz wedrze się do mieszkania Katii!? Dostanie łomot od bandyty Igora
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1497: Łukasz wedrze się do mieszkania Katii!? Dostanie łomot od bandyty Igora

Drzwi do mieszkania matki dziecka Łukasza w 1497 odcinku "M jak miłość" otworzy bandyta Otar. Łukasz jednak weźmie się na odwagę i od progu zacznie: - Wiem, że ona tam jest!

- Wynoś się stąd! - utnie wszelką dyskusję bandyta. 

I w tym momencie  1497 odcinka "M jak miłość" Łukasz napyta sobie biedy. - Katia, Katia! - zacznie krzyczeć na cały blok. Igor nie będzie niczego dwa razy powtarzał, więc odpowie mu ciosem pięścią prosto w nos! Łukasz po tym ciosie nieprędko się podniesie!

Czy Łukaszowi w  1497 odcinku "M jak miłość" uda się zamienić z Katią choć słowo? Pewne jest to, że on z tej próby wyjdzie z zakrwawioną twarzą, a ona wybrała na ojca ich dziecka ochroniarza-bandytę...

Najnowsze