M jak miłość, odcinek 1496: Bezczelne kłamstwo Mateusza! Barbara jako jedyna nie dowie się o ciąży Lilki

2020-02-24 7:20 jkk
 M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz perfidnie okłamie Barbarę w sprawie ciąży Lilki
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz perfidnie okłamie Barbarę w sprawie ciąży Lilki

W 1496 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) perfidnie okłamie Barbarę (Teresa Lipowska)! I to w sprawie niezwykłej wagi, bo ciąży Lilki! Kwestią czasu było, kiedy Barbara zorientuje się, że w życiu jej wnuka dzieje się coś dramatycznego... Jednak Mateusz twardo będzie chronił tajemnic gwałtu i ciąży swojej ukochanej Lilki! Czy okłamywana Barbara w 1496 odcinku "M jak miłość" zdoła pomóc kompletnie pogubionym w tragedii zakochanym?

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1496 odcinku "M jak miłość" Barbara postanowi wziąć sprawy Mateusza w swoje ręce. Ciągłe znikanie Mateusza z domu, wiecznie spuszczony wzrok i mruknięcia zamiast odpowiedzi, to będzie aż nadto, aby nestorka rodu Mostowiaków zorientowała się, że sprawa jest poważna.

- Widzę, ze w twoim życiu dzieje się coś niedobrego - powie Barbara wprost Mateuszowi w 1496 odcinku "M jak miłość".

- Masz rację, babciu, coś się wydarzyło, ale nie mogę ci powiedzieć...- wydusi z siebie w końcu Mateusz. Co jeszcze doda młody Mostowiak, aby perfidnie okłamać babcię?

Najgorsze wydaje się to, że w 1496 odcinku "M jak miłość" Mateusz znów postąpi niemądrze - Lilka po otrzymaniu wyników testu DNA, coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy. Nic dziwnego - w końcu już jest pewna, że jest w ciąży z gwałcicielem!

I choć Mateusz staje na głowie, żeby ją pocieszyć, same zaręczy w 1496 odcinku "M jak miłość" nie wystarczą... Świat nie sprzyja zakochanym, para nie dostanie ślubu i interwencja starszych i mądrzejszych osób wydaje się już niezbędna.

Czy Mateusz zdąży wydusić z siebie kilka słów prawdy do zaufanego członka rodziny, zanim Lilka zabije dziecko? Barbara wydaje się być najwłaściwszym spowiednikiem i na pewno wiedziałaby co zrobić... No i nie okłamałaby swojego ukochanego wnuka!

Najnowsze